Filip Starzyński nie zagra do końca roku? Czeka go operacja

0

Filip Starzyński nie zagrał w ostatnich czterech meczach z powodu problemów z mięśniami brzucha. Reprezentant Polski wciąż nie jest gotowy do gry, a co najważniejsze, musi poddać się operacji.

Kontuzja mięśni brzucha to nie jest świeża sprawa w przypadku Filipa Starzyńskiego. Ofensywny pomocnik z tymi problemami zmaga się od prawie roku, jednak w ostatnim czasie ból się nasilił i uniemożliwił mu grę. Zawodnik Zagłębia Lubin odpoczywał przez kilka tygodni i nie zagrał w czterech spotkaniach LOTTO Ekstraklasy.

Leczenie zapobiegawcze nie przyniosło oczekiwanych efektów, w związku z czym postanowiono, że najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite wyleczenie tej kontuzji. To możliwe jest tylko, gdy dojdzie do chirurgicznej ingerencji. Starzyński podda się operacji, co oznacza, ze ponownie czeka go kilka meczów przerwy. Spekuluje się, że zawodnik do pełni sprawności wróci w grudniu, jednak nie wiadomo, czy będzie w stanie w tym roku pojawić się na boisku.

Brak Starzyńskiego to dla Zagłębia Lubin spory problem, ale Piotr Stokowiec jak na razie sobie z tym radzi. Opiekun popularnych “Miedziowych” do składu włączył Adama Matuszczyka, który nadrobił zaległości i prezentuje przyzwoitą formę. Wiadomo jednak, że Matuszczyk nie posiada takich ofensywnych zdolności, jak ma to miejsce w przypadku Starzyńskiego.

Zagłębie Lubin aktualnie zajmuje trzecie miejsce w LOTTO Ekstraklasie. Podopieczni Stokowca w 14. kolejce zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Fortuna na wygraną “Miedziowych” oferuje kurs @ 3.45.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułCo spowodowało, że Juan Ramon Rocha trenuje Ruch Chorzów? “To był wybór Boga”
Następny artykułWygrani i przegrani zwolnienia Ronalda Koemana z Evertonu