Enzo Zidane trafi do ligi szwajcarskiej?

0
Enzo Zidane

Szwajcarscy dziennikarze nie mają wątpliwości – Enzo Zidane opuści Deportivo Alaves i przeniesie się do zespołu FC Lausanne-Sport.

Ta historia miała potoczyć się zupełnie inaczej. Wszyscy kibice oczekiwali, że Enzo Zidane pójdzie śladami ojca i będzie w stanie w choć małym stopniu nawiązać do jego umiejętności i osiągnięć. 22-letni piłkarz kilkakrotnie napawał fanów nadzieją, na przykład wtedy gdy występując w barwach “Królewskich” w rozgrywkach pucharu Hiszpanii powtórzył najsłynniejszy zwód taty – ruletkę. Dobry występ przeciwko Leonesie wskazywał, że Francuz w końcu dostanie więcej szans na grę w pierwszej ekipie Realu, ale ostatecznie jego kariera potoczyła się w zupełnie inną stronę.

Włodarze mistrzów kraju zdecydowali się na sprzedaż młodego rozgrywającego. Enzo miał ogrywać się w zespole Deportivo Alaves, a następnie po zebraniu szlifów w zespole grającym w La Liga wrócić do stolicy Hiszpanii. Do tej pory Francuz rozegrał jednak raptem 155 minut i wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny zmieni otoczenie.

Mówi się, że 22-latek ma przenieść się do Szwajcarii. Jego usługami zainteresowany jest zespół FC Lausanne-Sport, który na ten moment zajmuje piąte miejsce w tabeli ekstraklasy. Wszystko ma odbyć się na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Czy myślicie, że Enzo będzie w stanie jeszcze kiedyś zagrać w dużym, europejskim klubie?


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKlopp – Moi gracze powinni być bardziej wściekli
Następny artykułW Sevilli nie ma sentymentów. Zwolniono Eduardo Berizzo