Diego Godin z szacunkiem o Robercie Lewandowskim – To kapitan polskiego zespołu, gracz wybitny

0

Diego Godin to jeden z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów Urugwaju. Obrońca Atletico Madryt nie jest pewny czy będzie w pełni dyspozycji na piątkowy mecz przeciwko reprezentacji Polski. 31-latek na przedmeczowej konferencji nie krył podziwu dla gwiazdy Biało-czerwonych – Roberta Lewandowskiego.

Głównym tematem czwartkowej konferencji prasowej był Robert Lewandowski, a raczej jego nieobecność w piątkowym spotkaniu. Przypomnijmy, że trener Adam Nawałka, wraz z lekarzem reprezentacji, Jackiem Jaroszewskim, podjęli decyzję o tym, że kapitan Biało-czerwonych, ze względu na niedoleczoną kontuzję, nie zagra w najbliższych meczach towarzyskich.

W samych superlatywach o Lewandowskim wypowiadał się jeden z najbardziej doświadczonych Urugwajczyków, Diego Godin. Piłkarz Atletico Madryt nie ukrywał niezadowolenia z faktu, że nie będzie mu dane zagrać przeciwko naszemu napastnikowi:

– To kapitan polskiego zespołu, gracz wybitny, a my chcemy grać z najlepszymi, ponieważ zamierzamy jak najlepiej przygotować się do mundialu. Wielka szkoda, że Lewandowski nie zagra. Dla nas lepiej by było, gdyby wystąpił. Chcemy, by jutrzejszy spektakl był jak najlepszy. Ja uwielbiam grać przeciwko wybitnym piłkarzom, ponieważ to wymaga większego skupienia.

W piątkowym meczu na pewno nie zagra wyżej wspomniany Lewandowski oraz Michał Pazdan. Tymczasem Godin zdradził, że także jego występ w tym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania:

– Ostatnio miałem intensywny okres w klubie. Rozmawialiśmy z lekarzem kadry i naszym selekcjonerem. Nie dolega mi nic poważnego, ale to oni zdecydują, czy wystąpię w piątkowym meczu.

Reprezentacja Polski w meczu przeciwko Urugwaju zagra w eksperymentalnym składzie oraz ustawieniu. Pomimo to bukmacher Fortuna uważa naszych rodaków za faworytów i proponuje na ich wygraną kurs @ 2.20.


 BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułPoważny problem Śląska Wrocław. Plaga kontuzji wśród obrońców
Następny artykułUjawniono zarobki w Bayernie Monachium. Robert Lewandowski na czele