Diego Costa nie zagra w Fenerbache?

0
Diego Costa

Diego Costa jest zdeterminowany, aby opuścić Chelsea Londyn, ale nie jego nieszczęście wszystko wskazuje, że nie uda mu się to w tym roku. Pomimo rzekomych negocjacji reprezentant Hiszpanii nie przejdzie do Fenerbache Istambuł.

Wciąż nieznana jest przyszłość Diego Costy – wprawdzie napastnik w ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem Chelsea Londyn, to jednak jest on niechciany w tym klubie. Wszystko ze względu na jego konflikt ze sztabem szkoleniowym, a przede wszystkim Antonio Conte. Reprezentant Hiszpanii opuścił pierwszy etap okresu przygotowawczego, a następnie szukał jakiejkolwiek możliwości zmiany klubu.

Aktualnie jego alternatywy są nikłe, bowiem pozostała mu jedynie szansa przejścia do klubu z ligi tureckiej, gdzie okienko trwał do ósmego września, czyli kończy się za kilkanaście godzin. W mediach spekulowano, że pozyskaniem Diego Costy zainteresowane jest Fenerbache, które pierwotnie chciało wypożyczyć krnąbrnego napastnika. Wszystko jednak wskazuje, że do przenosin Hiszpana nie dojdzie, a potwierdzają to słowa prezesa tureckiej drużyny, Aykuta Kocamana:

– Byliśmy naprawdę blisko podpisania umowy z Diego Costą, ale teraz wydaje się, że nie dojdzie do tego.

Costę czeka słynny klub Kokosa?

To powoduje, że Diego Costa jest skazany na spędzenie przynajmniej najbliższej rundy w Chelsea Londyn. Wprawdzie 28-latek został zgłoszony do rozgrywek Premier League, to jednak wszystko wskazuje, że trener Chelsea Londyn, Conte, nie będzie korzystał z jego usług.

Poprzedni artykułBibiana Steinhaus przejdzie do historii Bundesligi
Następny artykułAdidas pokona konkurencję? Wielkie pieniądze dla Realu Madryt!