Diafra Sakho nalega. Senegalczyk chce zmienić klub

0

Diafra Sakho od 2014 roku jest zawodnikiem West Hamu United. 29-latek w ostatnim wywiadzie przyznał, że nadszedł czas na zmianę otoczenia i jego celem jest odejście z zespołu popularnych “Młotów”.

Mało brakowało, aby Diafra Sakho już podczas letniego okienka transferowego zmienił barwy klubowe. W ostatnim dniu rynku zainteresowanie jego pozyskaniem wyraziło Stade Rennes, jednak obu stronom nie udało się dojść do porozumienia. Kontrakt Sakho z West Hamem United wygasa w czerwcu 2018 roku, co oznacza, że zawodnik już w styczniu będzie mógł porozumieć się z nowym pracodawcą.

Reprezentant Senegalu jest zdesperowany, aby jak najszybciej odejść z londyńskiego zespołu. 29-latek przyznaje, że chce wykonać kolejny krok w piłkarskiej karierze:

– Nadal chcę odejść. Zawsze o tym mówiłem. Niczego nie kryję. Kibice mogą być źli, ale chcę zmienić środowisko. Chciałbym zobaczyć jeszcze coś nowego, pomimo tego, co spotkało mnie do tej pory. W West Hamie przeżyłem trzy wspaniałe lata.

Docelowym miejscem, do którego Sakho chce trafić, jest liga francuska:

– Byłem tutaj najlepszym strzelcem zespołu w tym czasie, gdy byłem aktywny w drużynie. Jestem szczęśliwy, jednak chcę zmienić środowisko, by zobaczyć też inne rzeczy. Transfer do Francji byłby dla mnie odpowiedni do postawienia sobie nowego wyzwania w karierze.

Wprawdzie Sakho w tym sezonie zagrał w siedmiu meczach Premier League, to jednak w każdym z nich na boisku zameldował się z ławki rezerwowych i łącznie rozegrał 114 minut. 29-latek jeden raz wpisał się na listę strzelców.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułPrezes Pogoni Szczecin pewny utrzymania. “Nie ma zagrożenia, że będziemy świętować jubileusz na zapleczu ekstraklasy”
Następny artykułOumar Niasse o Ronaldzie Koemanie: To trudny człowiek