Dean Klafurić

Trener Legii Warszawa, Dean Klafurić, przed kluczowym meczem z Lechem Poznań nie ukrywa, że jego piłkarze nie zaprzątają sobie głowy zamieszaniem z ceremonią medalową. Legioniści są skupieni tylko i wyłącznie na meczu z “Kolejorzem”.

Już w niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy, a najciekawszym meczem tej serii gier bez wątpienia będzie pojedynek Legii z Lechem w Poznaniu. “Wojskowi” muszą przynajmniej zremisować przy Bułgarskiej, by móc cieszyć się z tytułu mistrzowskiego, bowiem ewentualna porażka i zwycięstwo Jagiellonii spowoduje, że mistrzem Polski będzie właśnie drużyna z Białegostoku. Przed najważniejszym meczem sezonu Dean Klafurić podkreśla, że jego drużyna w pełni koncentruje się na spotkaniu, a nie zaprząta sobie głowy zamieszaniem z ewentualną ceremonią medalową:

– Na tę chwilę nie interesuje nas sprawa ceremonii. Koncentrujemy się wyłącznie na meczu z Lechem. Najważniejsze jest zostanie mistrzem Polski, później będziemy myśleć o medalach. Jeżeli chodzi o moją przyszłość w klubie, to na ten moment nie zastanawiam się nad tym. Myślę tylko o finale sezonu.

W konferencji prasowej przed meczem z Lechem uczestniczył także były gracz “Kolejorza”, Kasper Hamalainen. Fin wypowiedział się między innymi na temat gry na stadionie przy ulicy Bułgarskiej:

– Grałem już kilka razy w meczach pomiędzy Legią i Lechem. Wyjazd do Poznania jest dla mnie szczególny, wiadomo jaka panuje tam atmosfera. Nie mam wątpliwości, że będzie to wielki mecz. Szykuje się wyjątkowe zakończenie szalonego sezonu. Nie możemy myśleć o tym, że do mistrzostwa wystarczy nam remis. Kalkulacja może zmienić nasze podejście do meczu. Przed rokiem było podobnie i trochę wybiło nas to z rytmu. Jedziemy do Poznania po trzy punkty.


W ostatniej kolejce tego sezonu “Kolejorz” podejmie przed własną publicznością Legię Warszawa i postara się pozbawić ją mistrzostwa Polski. Bukmacher LvBet wycenia wygraną gospodarzy na 3,05, remis na 3,00, a kurs na zwycięstwo “Wojskowych” to 2,45.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł