Dariusz Mioduski zadowolony z gry Legii pod wodzą nowego trenera

0

Dariusz Mioduski jest zadowolony z gry Legii Warszawa w dziewiątej kolejce LOTTO Ekstraklasy (wygrana z Cracovią 1:0). Był to pierwszy mecz popularnych “Wojskowych” pod wodzą nowego trenera – Romeo Jozaka.

Prezes Legii Warszawa kilka dni temu swoją decyzją zaskoczył wielu. Ze stanowiska trenera Legii Warszawa został zwolniony Jacek Magiera, który przecież miał się cieszyć sporym zaufaniem sternika klubu – Dariusza Mioduskiego. Jego miejsce zastąpił Romeo Jozak, który nigdy wcześniej samodzielnie nie prowadził drużyny z europejskiej półki.

Chorwat ma za sobą debiut w roli szkoleniowca mistrza Polski. Jego drużyna w premierowym spotkaniu pokonała Cracovię 1:0, a Mioduski w rozmowie z TVP Sport przyznał, iż jest zadowolony z gry, a także zauważa, że Jozak już wpłynął na zawodników:

– W ciągu dwóch sesji treningowych trener dosyć trafnie ocenił umiejętności piłkarzy i od strony taktycznej rozegrał to o wiele lepiej. Pierwszy raz od wielu spotkań dłużej byliśmy przy piłce, liczba podań była dwukrotnie wyższa przeciwnika. Mieliśmy 20 strzałów. Ok – nie wyglądało to pięknie, ale z punktu widzenia zmiany podejścia i gry – próba grania do przodu, na jeden kontakt – tego nie było w Legii Warszawa przez ostatnie tygodnie, a pojawiło się po zaledwie dwóch sesjach treningowych.

Sternik “Wojskowych” dodał, że wierzy, iż Jozak i jego współpracownicy mają plan na drużynę:

– Wierzę, że ten trener i sztab wie, czego chce i jest w stanie zakomunikować to piłkarzom, dotrzeć do ich głów.

Legię Warszawa kolejny sprawdzian czeka już za dwa dni, 21 września – wtedy stołeczny zespół w 1/8 finału Pucharu Polski w Zdzieszowicach zmierzy się z miejscowym Ruchem. Fortuna uważa Legię za murowanego faworyta, a kurs na ich wygraną to @ 1,23.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułMan Utd vs Man City – kto ma lepszy początek sezonu?
Następny artykułGórnik Zabrze przygotowuje nowy kontrakt dla gwiazdy