Dani Carvajal obawiał się najgorszego. “Bałem się zakończenia kariery”

0
Dani Carvajal

Dani Carvajal nie będzie najlepiej wspominać ostatnich tygodni. Wszystko ze względu na problemy z sercem, które wykluczyły go z gry w kilku meczach. 

Dani Carvajal ponad miesiąc temu usłyszał diagnozę, która dla wielu jest zagadką – zapalenie osierdzia. W tym przypadku nie wiadomo, jak długo musi trwać przerwa od wysiłku, bowiem każdy organizm inaczej działa na leki. Wszystko jednak wróciło do normy i piłkarz Realu Madryt wrócił już do treningów.

25-latek w szczerym wywiadzie przyznał, że gdy dowiedział się o swoich problemach z sercem, to obawiał się najgorszego i bał się, że będzie musiał zakończyć karierę:

– Byłem wystraszony i myślałem, że jeśli to coś poważnego, to oznacza dla mnie koniec z graniem w piłkę i przejście na emeryturę. Pierwsze trzy lub cztery tygodnie były dla mnie najgorsze, bo nie mogłem zrobić właściwie niczego. 

Carvalaj zamierzał wrócić do gry na derbowe spotkanie z Atletico Madryt, jednak po konsultacjach z lekarzami podjął decyzję o późniejszym powrocie:

– Chciałbym wrócić wcześniej, ale wspólnie doszliśmy do porozumienia, że powrót po przerwie reprezentacyjnej będzie najlepszym wyborem. To powinno pomóc mi w powrocie do dyspozycji, bym mógł rywalizować przez kolejne półtora miesiąca, aż do przerwy świątecznej.

Real Madryt derbowe spotkanie przeciwko Atletico Madryt zagra bez obecności Carvajala w składzie. Dla popularnych “Królewskich” będzie to szansa na zakończenie kryzysu. Bukmacher Fortuna na wygraną podopiecznych Zinedine Zidane oferuje kurs @ 2.32.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdrien Silva kozłem ofiarnym. “Muszę ponosić odpowiedzialność za rzeczy, na które nie miałem wpływu”
Następny artykułMarcin Brosz ma patent na wygrywanie z Legią Warszawa?