Damian Piotrowski wraca do Wisły Płock

0

Damian Piotrowski nadal jest zawodnikiem Wisły Płock. Tak uznała Izba ds. Rozwiązywania Sporów PZPN, co oznacza, że jego kontrakt z popularnymi “Nafciarzami” obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.

W czerwcu bieżącego roku włodarze Wisły Płock poinformowali, że nie zamierzają przedłużyć kontraktu z Damianem Piotrowskim. Okazało się jednak, że ze względu na pewne zapisy w umowie, stało się to automatycznie. Działacze klubu z Płocka odwoływali się do Izba ds. Rozwiązywania Sporów PZPN, która w lipcu uznała, że kontrakt jest ważny. Następnie miało miejsce kolejne odwołanie, które znów nie dało oczekiwanych efektów dla sterników zespołu.

Prezes Wisły Płock, Jacek Kruszewski, przyznał, że Piotrowski ma za sobą pomyślne badania medyczne i ma zielone światło do powrotu do treningów. Początkowo będzie jednak występować w drużynie rezerw:

– Damian przeszedł już badania medyczne. Jest w stu procentach gotowy do podjęcia treningów. Czekają go jeszcze testy wydolnościowe. Powoli będzie doprowadzany do optymalnej formy. Na początek czekają go spotkania w rezerwach, bo długo nie występował na boisku.

Piotrowski ostatni mecz w barwach popularnych “Nafciarzy” rozegrał pierwszego kwietnia. 30-latek zawodnikiem Wisły Płock jest od 2015 roku, kiedy to do tego klubu przeniósł się z Chrobrego Głogów. Napastnik łącznie w Wiśle rozegrał 41 meczów, w których 10 razy wpisał się na listę strzelców.

Wisła Płock na zakończenie 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy (bez Piotrowskiego w kadrze) na własnym stadionie podejmie Śląsk Wrocław. Fortuna na wygraną Wisły oferuje kurs @ 2.45


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRoman Burki podpisał nową umowę z Borussią Dortmund
Następny artykułNeymar – To nie jest futbol, tak nie powinno być!