Czy Artur Boruc zakończy karierę w Legii?

0

Czy Artur Boruc zakończy wspaniałą piłkarską karierę w ukochanym klubie? Prezesowi Legii Warszawa, Dariuszowi Mioduskiemu, podoba się ten pomysł. 

Już w piątek 37-letni golkiper rozegra 44 minuty w spotkaniu z Urugwajem i tym samym zakończy swoją przepiękną przygodę z reprezentacją Polski. Niechybnie zbliża się także koniec kariery wychowanka Pogoni Siedlce, który od dawna wspominał, że chciałby zawiesić buty na kołku będąc graczem Legii Warszawa. Wszystko wskazuje na to, że taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

Przypomnijmy, że Artur Boruc występował przy Łazienkowskiej 3 w latach 1999-2005. Później golkiper zdecydował się na przeprowadzkę za granicę i najpierw bronił barw Celtiku Glasgow, a aktualnie jest drugim golkiperem Bournemouth. W bramce “Wisienek” świetnie radzi sobie Asmir Begović, więc niewykluczone, że Polak chciałby wrócić do ojczyzny już w styczniu.

Sam zawodnik powiedział, że gdyby ktoś z Legii się z nim skontaktował, on na pewno by przemyślał możliwość przenosin. Tylko czy klubowa legenda miałaby miejsce w pierwszym składzie mistrzów Polski? Dariusz Mioduski powiedział, że chętnie zobaczyłby powrót Artura do klubu, ale nie wie w jakiej roli. Między słupkami Legii świetnie spisuje się Arkadiusz Malarz i nie wiadomo, czy Boruc byłby w stanie wywalczyć sobie miejsce w jedenastce. Kolejnym problemem, który może stanąć na drodze powrotu bramkarza do ukochanego klubu są zarobki – “Wojskowi” nie są w stanie konkurować z pensjami, jakie dostają gracze w Premier League.

Czy reprezentanci Polski sprawią, że pożegnanie “Króla Artura” będzie jeszcze piękniejsze i wygrają z Urugwajem? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego starcia są podopieczni Adama Nawałki, na których zwycięstwo kurs wynosi 2,35.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułCzterech kandydatów na menedżera Evertonu
Następny artykułDick Advocaat żegna się z kadrą Holandii