Craig Shakespeare nie jest już trenerem “Lisów”!

0

Leicester City fatalnie rozpoczęło nowy sezon Premier League. Podopieczni Craiga Shakespeare'a grają poniżej oczekiwań i zajmują pozycję w strefie spadkowej. Włodarze popularnych “Lisów” nie wytrzymali i postanowili dokonać zmian. Głową za kiepskie wyniki zapłacił właśnie Shakespeare.

Craig Shakespeare pracę w Leicester City jako pierwszy trener rozpoczął w lutym. Wtedy 53-latek na tym stanowisku tymczasowo zastąpił zwolnionego Claudio Ranieri'ego, z którym popularne “Lisy” w sezonie 2015/2016 sięgnęły po triumf w Premier League.

Po okresie tymczasowym włodarze Leicester City postanowili na dłużej związać się z Shakespeare'm, z którym w czerwcu podpisali trzyletnią umowę. Szkoleniowiec pochodzący z Birmingham nie najlepiej rozpoczął nowy sezon Premier League. Jego podopieczni po ośmiu kolejkach zajmowali 18. miejsce w tabeli, a dodatkowo na swoim koncie mieli serię sześciu meczów bez zwycięstwa (co ciekawe właśnie po takiej czarnej passie zwolniono Ranieriego).

Według informacji “Sky Sports” Shakespeare we wtorek został poproszony o spotkanie z działaczami klubu, podczas którego podziękowano mu za pracę i zwolniono ze stanowiska trenera pierwszej drużyny Leicester City.

Jeśli doczekamy się oficjalnej informacji o zwolnieniu Shakespeare'a, to będzie on drugim trenerem, który w tym sezonie stracił pracę w Premier League. Pierwszym jest Frank de Boer, który został zwolniony po fatalnym starcie kampanii w wykonaniu Crystal Palace.

Jak dotychczas nie przedstawiono nowego szkoleniowca byłej drużyny Marcina Wasilewskiego. Nowy trener poprowadzi Leicester w spotkaniu dziewiątej kolejki, w której przyjdzie im się zmierzyć z Swanseą. U bukmachera Fortuny kurs na ich wygraną wynosi @ 2.67.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułOliver Mintzlaff – Nigdy nie oddalibyśmy Naby’ego Keity
Następny artykułGeorge Weah zostanie prezydentem Liberii!