Co dalej z Carlitosem? “Nie wiem co przyniesie przyszłość”

0

Carlitos to najskuteczniejszy strzelec Wisły Kraków. Tajemnicą nie jest, że zagraniczne kluby wykazują zainteresowanie jego pozyskaniem. Czy hiszpański zawodnik odejdzie z polskiej ligi?

Fakt, że Wisła Kraków pozyskała Carlitosa, dla wielu był dużym zaskoczeniem. Zawodnik jeszcze nigdy wcześniej nie miał podpisanego profesjonalnego kontraktu, a ówczesny trener, Kiko Ramirez, dzielnie o niego zabiegał. Jego zakontraktowanie stało się strzałem w dziesiątkę. Napastnik w 21 meczach rozegranych w LOTTO Ekstraklasie zdobył 15 bramek oraz zanotował cztery asysty.

Nic więc dziwnego, że w mediach mówi się o zainteresowaniu jego usługami zagranicznych klubów. Jego kontrakt z Wisłą Kraków obowiązuje jedynie do końca sezonu, dlatego włodarze krakowskiej drużyny muszą liczyć się z jego odejściem.

Sam zawodnik nie zamierza zdradzać jakie są jego plany i jedyne co zapewnia, to to, iż jest szczęśliwy w obecnym klubie:

– Nie wiem. Dobrze czuję się w Wiśle, ale nie wiem, co przyniesie przyszłość. Czy wy wiecie, że jutro będziecie pracowali w tej samej firmie? Takie jest życie. Jestem jednak szczęśliwy w Wiśle i w Krakowie.

Natomiast Michał Trela, dziennikarz dobrze obeznany w sprawach krakowskich klubów, poinformował, że Hiszpan jest nastawiony na zmianę barw. Wisła Kraków nie zamierza mu robić problemów, pod warunkiem, że otrzyma zadowalającą ofertę.

Przypomnijmy, że Carlitos do Wisły Kraków trafił podczas letniego okienka transferowego z drugiej drużyny Villarreal. 27-letni napastnik wcześniej tylko raz miał okazję występować w klubie z najwyższej klasy rozgrywkowej (sezon 2015/2016 – Aris Limassol – nie zagrał tam jednak ani jednego spotkania).


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMarko Vesović potwierdza zainteresowanie. “Jestem blisko gry w Legii”
Następny artykułSzymon Żurkowski zostanie w Górniku Zabrze do końca sezonu. “To optymalne rozwiązanie”