Cillian Sheridan na wylocie z Jagiellonii Białystok?

0
Cillian Sheridan

Cillian Sheridan jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników Jagiellonii Białystok, jednak w tym sezonie nie prezentuje się na miarę swoich możliwości. Działacze klubu z Podlasia nie chcą naginać budżetu płacowego i zastanawiają się nad sprzedażą tego piłkarza.

Jagiellonia Białystok w ubiegłym sezonie sięgnęła po wicemistrzostwo Polski, a duży wkład w to miał Cillian Sheridan. Wprawdzie irlandzki napastnik do Białegostoku trafił dopiero w lutym, to jednak w drugiej części sezonu był niezwykle skuteczny i na swoim koncie zapisał osiem bramek i cztery asysty. 28-latek zdecydowanie gorzej radzi sobie w obecnej kampanii, w której tylko cztery razy znalazł drogę do siatki rywali.

Sheridan nie zdobył bramki w ostatnich jedenastu meczach – to daje do myślenia działaczom z Podlasia, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że Irlandczyk zarabia 17 tysięcy euro miesięcznie i jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie.

Wszystko wskazuje, że Jagiellonia Białystok będzie chciała się pozbyć Sheridana w zimowym okienku transferowym, aby odciążyć budżet płacowy. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku, dlatego będzie można na nim zarobić. Spekuluje się, że klub oczekuje za niego około 200 tysięcy euro. Przypomnijmy, że Jagiellonia zapłaciła za niego 300 tysięcy.

Na temat potencjalnego odejścia Sheridana wypowiedziała się wiceprezes klubu, Agnieszka Syczewska, która jednak nie chce zdradzać szczegółów:

–  Jak to w oknie transferowym, wszyscy mogą odejść, wszyscy mogą przyjść…

Jagiellonia Białystok 2017 rok zakończyła na czwartym miejscu w LOTTO Ekstraklasie. Podopieczni Ireneusza Mamrota zdobyli 36 punktów.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułKadrowa rewolucja w Cracovii? Michał Probierz nie próżnuje
Następny artykułJan Urban nie zostanie zwolniony ze Śląska Wrocław