Cesare Prandelii – Krzysztof Piątek to napastnik, którego chciałby każdy trener

0
Krzysztof Piątek

Nowy menedżer Genoi, Cesare Prandelli, nie ukrywa zachwytów nad polskim napastnikiem. Krzysztof Piątek otrzymał od niego naprawdę piękną laurkę!

61-letni Włoch podczas długiej kariery trenerskiej spotkał na swojej drodze wielu wyśmienitych napastników. Pod jego wodzą pracowali chocaiżby Adriano czy Alberto Gilardini, ale zdaniem Cesare Prandelliego Krzysztof Piątek wyróżnia się na ich tle:

– Krzysztof w polu karnym rywali to strzelec wyborowy. Takiego piłkarza chciałby mieć każdy trener na świecie. Ma niesamowitą intuicję, to rzadka cecha. Trenowałem wielu mistrzów, ale takiego piłkarza w szesnastce przeciwnika, który wydaje się nieobecny, a później dochodzi do świetnych okazji i piłka go szuka, naprawdę dawno nie widziałem.

Przypomnijmy, że podczas szesnastu kolejek Serie A Krzysztof Piątek zgromadził na koncie aż 12 bramek, co czyni go najskuteczniejszym graczem w lidze. Ponadto reprezentant Polski zdobył 6 bramek w dwóch spotkaniach Pucharu Włoch. 23-latek już dziś będzie miał kolejną okazję na udowodnienie swojego potencjału, bowiem Genoa podejmie Atalantę.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułBogusław Leśniodorski – Byliśmy o krok od sprowadzenia Piątka i Grosickiego
Następny artykułAaron Ramsey porozumiał się z nowym klubem?