Bogusław Leśniodorski – Byliśmy o krok od sprowadzenia Piątka i Grosickiego

0
Kamil Grosicki

Były współwłaściciel i prezes Legii, Bogusław Leśniodorski, zdradził, że był o krok od sprowadzenia do Warszawy Krzysztofa Piątka i Kamila Grosickiego.

43-letni prawnik i biznesmen w 2012 roku został prezesem Legii Warszawa, a nieco później także jego współwłaścicielem. Bogusław Leśniodorski około rok temu opuścił Łazienkowską, a jego udziały wykupił Dariusz Mioduski, a w niedawno udzielonym “Super Expressowi” wywiadzie zdradził, że za jego kadencji do mistrzów Polski mogły trafić prawdziwe gwiazdy:

– Najlepszymi transferami w naszym wykonaniu było na przykład sprowadzenie Orlando Sa, Ondreja Dudy, Arkadiusza Malarza, Michała Pazdana, Nemanji Nikolicia czy Aleksandara Prijovicia. Ponadto byliśmy o krok od sprowadzenia Krzysztofa Piątka i bardzo blisko powrotu do Legii był Kamil Grosicki.

Co ciekawe, Bogusław Leśniodorski zdradził także, że za jego kadencji Legii zaproponowany został Eduardo da Silva, który nieco później stał się wielkim transferowym niewypałem “Wojskowych”. 43-latek wspomniał, że gdy wspomniał o tym Michałowi Żełwakowowi Dominikowi Ebebenge, Ci stwierdzili, że jeśli sprowadzi Chorwata, oni złożą wypowiedzenie!


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRomelu Lukaku przegapi najbliższe spotkania Manchesteru United
Następny artykułCesare Prandelii – Krzysztof Piątek to napastnik, którego chciałby każdy trener