Carlos Carvalhal – Sanches ma szansę stać się innym piłkarzem

0
renato sanches

Nowy menedżer Swansea uważa, że Renato Sanches wciąż może zmienić swoją pozycję w ekipie Łabędzi. Carlos Carvalhal wierzy w młodego Portugalczyka, który trafił do Anglii z Bayernu.

Kto ma uratować zespół Łukasza Fabiańskiego przed spadkiem z Premier League? Carlos Carvlhal, czyli menedżer, który kilka dni temu stracił posadę w Sheffield Wednesday – drużynie grającej w Championship. Gdzie tu sens i logika? Szczerze mówiąc nie mamy pojęcia, ale Portugalczyk od razu po zatrudnieniu w Walii stwierdził, że jego rodak Renato Sanches już niedługo może być ważną postacią drużyny bijącą się o utrzymanie i wskazał powody obniżki jego formy:

– Myślę, że Renato potrzebuje pewności siebie. Mimo tego, że on grał już dla Benfiki, czy reprezentacji Portugalii wciąż jest bardzo młodym graczem. W tak młodym wieku nie jest trudno to stracić.

– Myślę, że on musi znać swoją konkretną rolę w drużynie. Jeżeli pozostali gracze zrozumieją na czym będzie polegało ich zadanie to po pewnym czasie wszystko powinno wyglądać jak należy, a Renato powinien odrywać ważną rolę w zespole. Myślę, że gdy on zrozumie co od niego chcemy, będzie zupełnie innym graczem.

Jak oceniacie te wypowiedzi? Według nas podobnie jak samo zatrudnienie 52-letniego menedżera wydają się kompletnie nie mieć sensu. Kto ma rację? Czas pokaże…


Carlos Carvalhal zanotuje zwycięski debiut? Już w sobotę “Łabędzie” zagrają wyjazdowe spotkanie z Watfordem. Faworytem tego starcia będą rzecz jasna gospodarze – bukmacher Fortuna wycenia ich wygraną na 1,70. Kurs na komplet punktów zdobyty przez Swansea to 5,60.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMamma Mia! – czas na 19. kolejkę Serie A
Następny artykułErik ten Hag nowym menadżerem Ajaxu Amsterdam