Brat Carlitosa chce grać w LOTTO Ekstraklasie

0
carlitos-lopez

Ruben Lopes, brat Carlitosa, w wywiadzie udzielonym dla “Super Expressu” zdradził, że chciałby trafić do jednego z zespołów LOTTO Ekstraklasy.

Dziennikarz “Super Express”, Piotr Koźmiński, niedawno przeprowadził bardzo ciekawą rozmowę z bratem gwiazdora Wisły Kraków, Carlitosa Lopeza. 22-letni Ruben zachwalał umiejętności starszego o pięć lat napastnika:

– On od lat był dobrym piłkarzem, ale do eksplozji talentu czegoś mu brakowało. Według mnie mój brat dojrzał piłkarsko nieco później niż inni. Teraz ma wszystko, by odnieść sukces. Ma umiejętności, jest pewny siebie i doświadczony. Poradziłby sobie nawet w La Lidze.

Ruben Lopez również jest napastnikiem. Aktualnie występuje w rezerwach Realu Saragossa, na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Hiszpan nie ukrywa, że kiedyś chciałby trafić do Ekstraklasy:

– Brat opowiedział mi bardzo dużo dobrego o Waszej lidze, o Wiśle Kraków. To wszystko sprawia, że chciałbym spróbować swoich sił w Polsce. Moglibyśmy nawet grać razem, mamy inne piłkarskie cechy. Jestem wyższy i silniejszy i gram jako typowy napastnik. Mój styl przypomina Luisa Suareza.

Czy 22-letni piłkarz trafi do najlepszej ligi świata? Według nas niewykluczone, że w styczniowym okienku transferowym któryś z klubów spróbuje zakontraktować Rubena Lopeza. Więcej wypowiedzi młodego napastnika możecie przeczytać tutaj.

W najbliższej kolejce Wisła Kraków podejmie przy Reymonta zespół Sandecji Nowy Sącz. Faworytem tego starcia będą oczywiście gospodarze – Fortuna wycenia ich zwycięstwo na 1,90.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł5 wniosków po wygranej Leicester nad Evertonem
Następny artykułMichael Keane wykluczony z gry przez infekcję