Bartosz Salamon nie dokończył meczu. Będzie musiał przejść operację

0
Bartosz Salamon

Bartosz Salamon nie będzie najlepiej wspominać niedzielnego meczu 13. kolejki Serie A. W niej jego klub, SPAL 2013, grał przeciwko faworyzowanej Fiorentinie. Tymczasem reprezentant Polski z powodu kontuzji musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Tajemnicą nie jest, że SPAL 2013 w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie. Beniaminek Serie A w niedziele sprawił niespodziankę i zdobył punkt w starciu z Fiorentiną. Mieszane powody do radości ma Bartosz Salamon, który jedno “oczko” popłacił poważną kontuzją.

Środkowy obrońca boisko opuścił po pierwszej połowie (w jego miejsce na nim zameldował się Marios Oikonomou, który notabene w doliczonym czasie gry otrzymał czerwoną kartkę) i nieznany był powód takiej decyzji trenera. Dopiero sam zawodnik na Twitterze poinformował, że nabawił się poważnej kontuzji i będzie musiał przejść operację:

– Kolejny ważny punkt. Zszedłem z boiska przez uraz – złamanie kości policzkowej. Jutro operacja, parę dni przerwy, a następnie gra w masce. Będzie ok!

SPAL po 13 kolejkach Serie A z 10 punktami na koncie zajmuje 17. miejsc w tabeli. Salamon, który do tego zespołu jest wypożyczony z Cagliari, jest ważnym ogniwem układanki trenera Leonardo Semplici. Reprezentant Polski w tej kampanii na włoskich boiskach zanotował 11 występów.

Klub mający siedzibę w Ferrarze o kolejne ligowe punkty powalczy 25 listopada, a na jego drodze stanie drużyna Pawła Jaroszyńskiego, Chievo Verona. Bukmacher Fortuna na wygraną SPAL oferuje kurs @ 4.55.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ
Poprzedni artykułKolejna kontuzja Macieja Rybusa. Polak naderwał mięsień dwugłowy
Następny artykułHarry Kane nie zamierza być supergwiazdą. “Chcę, by ludzie widzieli we mnie wzór do naśladowania”