Arturowi Borucowi zabraknie kilku minut do rekordu?

0
boruc-lewandowski

Już w najbliższy piątek piłkarska reprezentacja Polski rozegra pierwszy z dwóch listopadowych meczów towarzyskich. Rywalem będzie ekipa z absolutnego światowego topu, czyli Urugwaj. Jednak spotkanie to będzie również wyjątkowe ze względu na osobę Artura Boruca.

Dla 37-letniego bramkarza ma to być ostatni, pożegnalny występ w koszulce z orłem na piersi. W pojedynku z Urugwajem, Artur Boruc ma rozegrać 44 minuty i wówczas zostać zmieniony. Wszystko po to, by wszyscy kibice zgromadzeni tego wieczora na Stadionie Narodowym mogli mu podziękować za grę, za wspaniałą karierę reprezentacyjną.

Jednak podczas konferencji prasowej naszej kadry padło ciekawe pytanie. Jeden z dziennikarzy zapytał, czy Boruc nie ma ochoty zostać golkiperem, który w historii reprezentacji Polski rozegra najwięcej minut. Jak się okazuje, jeśli zejdzie zgodnie z planem w 44. minucie, to do pobicia rekordu zabraknie mu zaledwie około 15 minut.

Sam zainteresowany nie wydawał się zbytnio podekscytowany całą sytuacją.

– Wydaje mi się, że 40 zupełnie wystarczy – powiedział Artur Boruc, któremu dziennikarz zaproponował, by on i koledzy porozmawiali z Adamem Nawałką, by ten zostawił 37-latka dłużej na murawie Stadionu Narodowego.

– A ile brakuje? – włączył się do dyskusji Robert Lewandowski.

– Jeżeli zagrałby 57 albo 58 minut, to wtedy zostałby rekordzistą. Może spróbujecie przekonać trenera i samego Artura, by został dłużej? – usłyszał odpowiedź.

– Artur ma chyba najwięcej meczów, to wystarczy, prawda? – dopytał Lewandowski.

– Nie bądźmy pazerni – skwitował w swoim stylu Boruc.

Artur Boruc jest już rekordzistą w historii reprezentacji Polski jeśli chodzi o liczbę występów w koszulce z orłem na piersi wśród bramkarzy. Pojedynek z Urugwajem będzie jego meczem numer 65 w kadrze.

Koledzy z kadry w formie zabawy pożegnali już swojego kolegę, grając w grę FIFA 18. Zresztą zobaczcie sami. Scenariusz wręcz idealny.

Jak będzie wyglądać pożegnalny mecz Artura Boruca ?? "Zielu" i "Wszołi" mają pomysł ⤵️NOWE WIDEO oglądamy tutaj ? bit.ly/KrólArtur ?

Publié par Łączy nas piłka sur lundi 6 novembre 2017

– To był nasz scenariusz na pożegnalny mecz Artura Boruca – podsumował wideo Piotr Zieliński, a Paweł Wszołek dodał: – Miejmy nadzieję, że tak to będzie wyglądało w piątek i odniesiemy tak okazałe zwycięstwo.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułKamil Grosicki – Championship to najcięższa liga, w jakiej do tej pory grałem
Następny artykułFIFA ukarała Polski Związek Piłki Nożnej za zachowanie kibiców