Arsene Wenger obawia się odejścia największych gwiazd

0
Arsene Wenger

Szkoleniowiec Arsenalu Londyn, Arsene Wenger, zdaje sobie sprawę z tego, że jedne z największych gwiazd “Kanonierów”, Mesut Oezil i Alexis Sanchez, w związku z dobiegającymi końca kontraktami, już w zimę mogą stać się zawodnikami innych klubów.

Mesut Oezil i Alexis Sanchez posiadają kontrakty, na mocy których są związani z Arsenalem Londyn do 30 czerwca 2018 roku. To powoduje, że jeśli piłkarze nie porozumieją się z klubem w sprawie nowej umowy, to już w styczniu będą mogli rozmawiać z potencjalnymi nowymi pracodawcami. To powoduje, że istnieje możliwość ich odejścia za darmo. Z tego powodu jedyną szansą dla Arsenalu na zarobek jest sprzedaż ich w zimowym okienku transferowym.

Wieloletni szkoleniowiec Arsenalu, Arsene Wenger, przyznał, że możliwe jest takie rozwiązanie:

– W naszej sytuacji rozważamy każde rozwiązanie. Istnieje taka możliwość.

Trener popularnych “The Gunners” przyznał, że reprezentant Niemiec wykazuje pozostanie w klubie z Londynu, jednak nic nie jest przesądzone:

– Ja rozumiem to tak, że on (Oezil) chce zostać. Od zawsze mówiłem, że fakt nie podpisania porozumienia w ubiegłym roku nie oznacza, że piłkarz odejdzie. Obaj zawodnicy czują się tutaj dobrze. Mam nadzieję, że tę sytuację uda się rozwiązać. W tym momencie nie ma szans na ogłoszenie czegokolwiek.

O ile sytuacja Oezila wydaje się jasna (zawodnik przy odpowiednich warunkach umowy zostanie w Arsenalu), tak Sanchez już podczas poprzedniego okienka transferowego chciał zmienić klub i zapewne do tego będzie również dążyć przy następnej okazji.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułMariano Diaz zagra w reprezentacji Hiszpanii?
Następny artykułRanking: Najlepsi skrzydłowi w europejskim futbolu