Arkadiusz Milik – Wypożyczenie? Nie wykluczam tego

0

Arkadiusz Milik po raz pierwszy od operacji zabrał głos. Reprezentant Polski w wywiadzie udzielonym “Sportowym Faktom” mówił o sytuacji z kolanem, jego rehabilitacją, a także potencjalnym wypożyczeniu, o którym w ostatnich dniach się mówiło.

Arkadiusz Milik niespełna miesiąc temu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka tygodni. Napastnik Napoli bez kontaktu z przeciwnikiem po raz drugi w karierze zerwał więzadła krzyżowe, co oznaczało tylko jedno – konieczna była operacja oraz długotrwała rehabilitacja.

Reprezentant Polski w wywiadzie dla “Sportowych Faktów” przyznał, że rehabilitacja przebiega pomyślnie, ale jej najważniejsza faza, rozpocznie się po miesiącu od przebytego zabiegu:

– Kolano jeszcze pobolewa, jest spuchnięte, ale z każdym dniem czuję się lepiej. Na razie rehabilitacja przebiega, tak jak powinna. Czuję się dobrze. Ważnym aspektem jest teraz psychika i szczególnie trudne były dla mnie dwa pierwsze tygodnie – jednak to już za mną. Trochę ciężko się spało, chodziło, ale wiadomo, że to już minęło. Po pierwszym miesiącu od operacji zaczyna się prawdziwa praca – siłownia, wzmacnianie nogi, pływanie, więc czas leci szybciej.

Milik został zapytany o datę powrotu. Zawodnik nie zamierza się z tym śpieszyć i na boisko wróci, gdy będzie w pełni sił:

– Nie chcę podawać żadnej konkretnej daty. Wrócę, gdy będę czuł się przygotowany do występowania w meczach. Wiadomo, że po powrocie potrzeba również trochę czasu na to, by ponownie wejść w rytm meczowy. Krok po kroczku będę pracował i zanim się obrócę, będę już na boisku. 

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Milik, aby odbudować formę, zostanie w styczniu wypożyczony do Chievo Verona. Sam zawodnik zabrał głos w tej sprawie:

– Wypożyczenie? Nie wykluczam tego. Muszę usiąść w klubie wspólnie z trenerem, dyrektorem sportowym, rozważyć wszystkie aspekty i pomyśleć o najlepszym rozwiązaniu.  Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić, bo najpierw muszę wyzdrowieć.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZSportowe Fakty
Poprzedni artykułRobert Lewandowski – Cieszy kolejne zwycięstwo
Następny artykułWygrani i przegrani remisu Chelsea Londyn z AS Roma