Antonio Conte – To brak szacunku do nas!

0

Menedżer Chelsea, Antonio Conte, na konferencji przed meczem z Bournemouth wypowiedział się na temat plotek dotyczących między innymi jego zwolnienia.

Ostanie tygodnie nie należały do najlepszych w wykonaniu “The Blues”. Chelsea przegrała zarówno z Crystal Palace, jak i z Manchesterem City i po dziewięciu kolejkach Premier League traci do liderujących podopiecznych Pepa Guardioli już 9 punktów. W brytyjskich mediach coraz więcej mówi się o ewentualnym zwolnieniu menedżera drużyny. Głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany:

– Ludzie stwarzający takie plotki starają się sprawić, by między mną, klubem i piłkarzami powstały problemu. To brak szacunku. Mogę zaakceptować, że dziennikarze piszą, że klub chce mnie zwolnić, ale wplatanie w to innych osób nie jest właściwe. 

Przypomnijmy, że brytyjscy dziennikarze twierdzili, że piłkarze skarżą się na metody treningowe Włocha jego byłemu asystentowi, Steve'owi Hollandowi. Te artykuły rozwścieczyły Conte, który nie ukrywał, że to bardzo nie w porządku, że Holland musiał wyjaśniać mu sprawę, która nie miała miejsca.

Na przedmeczowej konferencji Włoch wypowiedział się także na temat sobotniego rywala Chelsea:

– Bournemouth to naprawdę dobra drużyna. W tym sezonie prezentują się naprawdę świetnie, ale w kilku spotkaniach zabrakło im szczęścia. Musimy podejść do tego meczu bardzo uważnie. To będzie ciężkie starcie, uważam, że pozycja “Wisienek” w tabeli nie jest adekwatna do ich występów.

Już w sobotę na mistrzów Anglii czeka wyjazdowe starcie z Bournemouth. Stawiając na podopiecznych Antonio Conte można nieźle zarobić, bowiem kurs na ich zwycięstwo według oferty Fortuny wynosi 1,64.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdam Nawałka przetestuje nowe ustawienie
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – Robak znów strzela Pogoni, Śląsk wraca na zwycięską ścieżkę