Alvaro Morata sprostował ostatnią wypowiedź. “Moje słowa zostały źle zrozumiane”

0

Alvaro Morata w ostatnim wywiadzie przyznał, że gdyby to od niego zależało, to nigdy nie odszedłby z Juventusu Turyn. Taka wypowiedz spowodowała, że kibice Chelsea Londyn mogli czuć się zawiedzeni. Hiszpan na poniedziałkowej konferencji prasowej wytłumaczył to nieporozumienie.

– Znakami rozpoznawczymi Juventusu są zwycięska mentalność oraz wspaniały profesjonalizm. Moje dwa sezony w „Juve” były wspaniałe. Trafiłem tak jako chłopiec, a odszedłem jako prawdziwy piłkarz. Dla Hiszpanów Włochy są najlepszym krajem, w jakim można żyć. Tam jest wszystko: piękno, historia, sztuka, kuchnia, moda. Gdyby to ode mnie zależało, nigdy nie opuściłbym Włoch i Juventusu.

To jedna z wypowiedzi, których Alvaro Morata udzielił podczas wywiadu dla “La Gazetta dello Sport”. Zwłaszcza ta część mogła się nie spodobać kibicom Chelsea Londyn, którzy zaczęli dyskutować na temat tego, czy nie jest to sygnał, mówiący, że Hiszpan chce zmienić barwy klubowe.

Napastnik zareagował błyskawicznie i na poniedziałkowej konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów, w którym Chelsea Londyn zmierzy się z AS Roma, wytłumaczył to nieporozumienie i zapewnił, że został źle zrozumiany. Dodatkowo wyznał, iż jeśli nadarzy się okazja, to będzie piłkarzem popularnych “The Blues” przez wiele lat:

– Chciałem powiedzieć, że byłem szczęśliwy w Juventusie. Teraz jestem szczęśliwy w Londynie, lubię to miasto, moja żona również je lubi. Mogę tu zostać dłużej niż 5 lat, jeśli tylko będę strzelał gole, bo inaczej klub kupi innego napastnika. Moje słowa zostały źle zrozumiane. Jeśli Chelsea zaoferowałaby mi kontrakt na 10 lat, to prawdopodobnie bym go podpisał.

Morata w tym sezonie zagrał w 13 meczach, w których zdobył siedem bramek. 25-latek szansę na poprawienie bilansu będzie miał we wtorek, kiedy to Chelsea Londyn zagra z AS Roma. Bukmacher Fortuna na wygraną “The Blues” oferuje kurs @ 2.67.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJan Kocian zakończył milczenie. “W takich warunkach nie dało się pracować”
Następny artykułRobert Lewandowski potrzebuje zmiennika w Bayernie. Proponujemy kilka nazwisk