#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 226

0
Propozycje typów

W sobotnie popołudnie 5. kolejka Premier League rozkręci się na dobre, zatem czas na kolejne propozycje typów. Tym razem mam dla Was analizy do meczu Tottenham – Swansea. Krótkie analizy z typami do pozostałych spotkań znajdziecie w zapowiedzi całej kolejki.

UWAGA! Nowa promocja LvBet: dodatkowa gotówka i zwrot za nietrafiony zakład – więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

TOTTENHAM

Standardowo analizę zacznę od ekipy gospodarzy, która w poprzedniej kolejce ograła na wyjeździe 3:0 Everton. Nie można powiedzieć, że Koguty kompletnie zdominowały swoich rywali, bo tamci mieli swoje sytuacje. Cóż jednak z tego, gdy żadnej nie potrafili zamienić w gola. Drużyna Mauricio Pochettino ma jednak w swoim składzie takie perełki jak choćby Harry Kane, który był bohaterem dwóch strzelonych bramek. Oprócz niego trafienie do siatki rywala zaliczył także Eriksen. Wspominałam to już ostatnio, ale się powtórzę, że sierpień się skończył i Kane zaczął strzelać bramki w lidze. Nie wiem czy on musi się rozkręcić czy sierpień jest dla niego jakiś pechowy, ale nigdy jeszcze nie strzelił gola w tym czasie. Na szczęście ma to już za sobą i możemy podziwiać jego grę na boisku – i co najważniejsze – kolejne trafienia.

Koguty rozegrały w minioną środę bardzo dobry mecz w Lidze Mistrzów, gdzie mierzyli swe siły z Borussią Dortmund. Tottki już od 4. minuty wyszły na prowadzenie po przepięknym golu Sona, który idealnie trafił piłką w lewe okno bramki nad głową bramkarza. Niewiele później, bo w 11. minucie, stracili bramkę, ale już w 15. minucie gola na 2:1 dołożył strzelił wspomniany powyżej lider drużyny, czyli Harry Kane. W drugiej połowie meczu Anglik dołożył jeszcze jedną bramkę i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść Tottenhamu. Przyznam szczerze, że to był bardzo dobry mecz – każda bramka, zarówno ze strony Tottków jak i Borussii, była wyjątkowej urody – chciałabym taki futbol oglądać na co dzień. Jeśli Koguty w lidze grać będą podobnie, to mogą w obecnym sezonie ponownie walczyć o wysokie miejsce.

LVBet-rejestracja

SWANSEA

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Paula Clementa, która poprzednią kolejkę, mówiąc kolokwialnie, zwyczajnie zawaliła. Byli wówczas moimi faworytami – liczyłam na to, że Fabiański wybroni każdą sytuację, do której dopuści obrona. Bramkarz Łabędzi rzeczywiście był w bardzo wysokiej formie i w trakcie meczu popisał się znakomitą interwencją. Niestety przy strzale głową Lascellesa był bez szans i Swansea straciła gola. Pomimo tego, że mieli oni znaczną przewagę posiadania piłki na boisku, to oddali jedynie cztery celne strzały na bramkę, czyli dokładnie połowę mniej od swoich rywali.

Swój debiut w barwach Swansea zaliczył wypożyczony z Bayernu Monachium Renato Sanchez. Portugalczyk na boisku był do 69. minuty i w zasadzie zagrał słaby mecz. Prawda jest taka, że będzie mu ciężko zastąpić Gylfiego Sigurdssona, dlatego większa odpowiedzialność za kreowanie gry spadnie na pozostałych zawodników drużyny. Patrząc zaledwie dwie bramki strzelone w czterech spotkaniach, widać że priorytetem dla Łabędzi będzie solidna gra w obronie. Na ich nieszczęście w najbliższym spotkaniu Fabiański prawdopodobnie będzie miał pełne ręce roboty, bowiem zawodnicy ofensywni Tottenhamu są w wysokiej formie.

Propozycje typów:

BTS – NIE @1,67 – Tak jak wspomniałam w analizie, Swansea ma wyraźne problemy ze strzelaniem bramek. Bez dwóch zdań odejście Gylfiego Sigurdssona ma na to spory wpływ. Biorąc pod uwagę solidną obronę Tottenhamu, nie spodziewam się trafienia z obu stron. Za taki scenariusz Fortuna płaci 1,67.

Tottenham strzeli minimum 3 gole @1,93 – Ofensywa Kogutów, w przeciwieństwie do Łabędzi, jest w bardzo dobrej formie. Eriksen strzela efektowne gole oraz sieje popłoch swoimi podaniami, a po nieudanym sierpniu rozstrzelał się Harry Kane. Za minimum trzy trafienia Tottenhamu Fortuna płaci 1,93 i jest to moja druga propozycja.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )