Ahmed Hegazi wykupiony przez West Bromwich Albion

0

Ahmed Hegazi został zawodnikiem West Bromwich Albion. Popularni “The Baggies” skorzystali z możliwości wykupienia tego obrońcy z Al-Ahly.

West Bromwich Albion w tym sezonie zawodzi i aktualnie plasuje się w strefie spadkowej Premier League. W drużynie jednak znajduje się kilku zawodników, którzy są chwaleni za występy. Jednym z nich jest Ahmed Hegazi, który jeszcze do niedawna był jedynie wypożyczony do WBA. Włodarze klubu postanowili skorzystać z opcji pierwokupu i stali się jego właścicielami.

Reprezentant Egiptu na Wyspy Brytyjskie trafił w letnim okienku transferowym, kiedy to do West Bromwich Albion został wypożyczony z Al-Ahly. 26-latek od początku zbierał dobre noty i zaczęto nawet spekulować na temat zainteresowania jego osobom klubów z czołówki. WBA postanowiło się przed tym zabezpieczyć i wykupiło go z poprzedniej drużyny. Włodarzy “The Baggies” kosztowało to pięć milionów euro.

Natomiast Hegazi związał się z WBA kontraktem, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Oto, co obrońca miał do powiedzenia po jego parafowaniu:

– Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy, że mogę być częścią tak wspaniałej grupy. Wiem, że obecnie wyniki nie są takie, jakich oczekujemy, ale jest w nas wielkie pragnienie ciągłego poprawiania naszej gry i wierzę, że wkrótce zaczniemy wygrywać.

26-latek w tym sezonie Premier League wystąpił w 18 spotkaniach. Hegazi na swoim koncie zapisał jedną bramkę – zdobył ją w meczu inauguracyjnym przeciwko Bournemouth.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRobert Sulewski ukarany przez Zagłębie Sosnowiec. Powód? Zdjęcie z szalikiem
Następny artykułArjen Robben nie zagra przeciwko Borussii Dortmund