Adrien Rabiot – Chciałbym grać w Premier League

0
Adrien Rabiot

Adrien Rabiot, pomocnik Paris Saint-Germain, nie ukrywa, że w przyszłości bardzo chciałby trafić do któregoś z klubów Premier League.

Adrien Rabiot ma dopiero 22-lata, a na koncie zgromadził już 168 występów dla Paris Saint-Germain, w których zdobył 19 bramek i zanotował 10 asyst. Młody pomocnik zdołał rozegrać już także 3 spotkania w narodowych barwach, a jego debiut przypadł na listopad 2016 roku. Czy niezwykle utalentowany piłkarz w najbliższym czasie zmieni otoczenie? Jego wypowiedzi sugerują, że w niedalekiej przyszłości możemy oglądać go w nowych barwach:

– Na świecie jest kilka świetnych lig i myślę, że transfer mógłby wzbogacić moją karierę. Na ten moment jestem jednak szczęśliwy w Paryżu. W przyszłości bardzo chciałbym zagrać w Premier League. Nie mam konkretnego klubu, do którego chciałbym trafić, ale w dzieciństwie byłem kibicem Liverpoolu.

Czy Adrien Rabiot może trafić na Anfield Road? Jedno jest pewne – my bardzo chcielibyśmy obejrzeć tego fenomenalnego piłkarza na angielskich boiskach, które wydają się dla niego idealnie skrojone. Tylko czy młody piłkarz chciałby opuszczać drużynę walczącą o Ligę Mistrzów, będąc jednym z jej filarów? Według nas 22-latek najpierw spróbuje sięgnąć po europejskie trofeum ze swoim macierzystym klubem.

Czy reprezentacja Francji już w sobotę zbliży się do wyjazdu na mundial? “Trójkolorowi” zagrają z Bułgarią, a według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich zwycięstwo to 1,20. Remis wyceniany jest na 7,30, a sensacyjna wygrana Bułgarów na aż 14,0.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRobert Lewandowski pobił rekord Włodzimierza Lubańskiego!
Następny artykułRobert Lewandowski – Pokazaliśmy, że najtrudniejsze chwile już za nami