Adrian Nikci testowany przez Jagiellonię Białystok

0

Jagiellonia Białystok wkrótce może stracić dwóch ważnych zawodników – Fedora Cernycha oraz Przemysława Frankowskiego. W związku z tym w klubie z Podlasia jest testowany inny skrzydłowy. Wraz z pierwszą drużyną Jagiellonii trenuje były gracz Hannoveru 96 oraz Nurnbergi – Adrian Nikci.

Jagiellonia Białystok musi przygotować plan awaryjny związany z potencjalnym odejściem Fedora Cernycha i Przemysława Frankowskiego. Tajemnicą nie jest, że obaj zawodnicy znaleźli się w kręgu zainteresowań zagranicznych klubów i bardzo prawdopodobne wydaje się ich odejście z klubu już w zimowym okienku transferowym.

W związku z tym Jagiellonia jest zmuszona do rozglądania się za skrzydłowym, który będzie w stanie w pewnym stopniu ich zastąpić. Od kilku dni na testach w Białymstoku przebywał Adrian Nikci.

28-latek to zawodnik, który swego czasu bronił barw Hannoveru 96 oraz Nurnbergi. Łącznie na swoim koncie ma cztery występy w Bundeslidze. Szwajcar pozostaje bez klubu od pierwszego lipca 2017 roku, kiedy to odszedł z Union Berlin. To powoduje, że skrzydłowy mógłby zostać zawodnikiem Jagi od razu i nie byłoby problemów z jego zgłoszeniem do rozgrywek.

O testowanym zawodniku wypowiedział się trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot. Szkoleniowiec przyznał, że trudno ocenić jego umiejętności po kilku treningach, a także zapewnia, że zostanie zakontraktowany tylko w przypadku, gdy będzie realnym wzmocnieniem dla zespołu:

– Na pewno jest to ciekawy piłkarz, ale trudno powiedzieć mi coś więcej na jego temat po zaledwie dwóch treningach. Chciałbym zobaczyć Nikciego w grze, ale za bardzo nie ma kiedy tego zrobić. Będziemy się mu przyglądać. Musimy ocenić czy jego umiejętności są na tyle wysokie, żeby podnieść jakość naszego zespołu. Tylko wtedy do nas trafi. Na ten moment decyzji co do jego przyszłości nie ma. Wiele też będzie zależeć od tego jacy zawodnicy opuszczą nas zimą. Będziemy z nim na pewno w kontakcie.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułLeroy Sane, czyli latający skrzydłowy Manchesteru City
Następny artykułMecz otwarcia Euro 2020 zostanie rozegrany w Rzymie, nie będzie spotkań w Brukseli