Adam Nawałka – Nie miałem momentu zwątpienia

0
Adam Nawałka

Co po zakwalifikowaniu się do mistrzostw świata w Rosji miał do powiedzenia Adam Nawałka? Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią trenera reprezentacji Polski.

Adam Nawałka to bez wątpienia jeden z architektów sukcesu polskiej reprezentacji. Co do powiedzenia po wygranym meczu z Czarnogórą miał trener, który wprowadził naszą kadrę na mundial po raz pierwszy od 2006 roku? Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami:

– To były bardzo trudne eliminacje, każdy mecz wymagał ogromnej pracy wykonanej przez piłkarzy. Musieliśmy wylewać bardzo dużo potu, by odnosić dobre rezultaty. Dzisiejszy mecz to potwierdził. Z prowadzenia 2:0 nagle zrobiło się 2:2. Brawa dla zawodników, determinacja jest potrzebna, by w tak trudnych momentach rozstrzygać spotkania na swoją korzyść.

Były trener między innymi Górnika Zabrze nie ukrywał, że w trakcie całych eliminacji ani razu nie zwątpił w drużynę:

– Nigdy nie miałem chwili zwątpienia. Nawet z najtrudniejszych momentów potrafiliśmy wyjść obronną ręką. Osiągnęliśmy zamierzony cel, czas na radość, wszyscy na to zasłużyliśmy. Kapitalną prace wykonali ludzie z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Stworzyli nam doskonałe warunki do gry, to również miało wpływ na świetne wyniki.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGrzegorz Krychowiak – Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego awansu
Następny artykułRobert Lewandowski – Nie pompujmy balonika, że jesteśmy faworytem mistrzostw