70 PLN na 70-lecie Śląska Wrocław

0
zakłady bukmacherskie forBET

Mieszkasz we Wrocławiu i jesteś fanem Śląska Wrocław? Tak? To świetnie, ponieważ zakłady bukmacherskie forBET przygotowały specjalną promocję dla wszystkich sympatyków Wojskowych.

Do wygrania jest 70 PLN. Dlaczego akurat tyle? Ponieważ ekipa z Dolnośląskiego świętuje w tym roku siedemdziesięciolecie! 70 lat Śląska Wrocław to piękny jubileusz i piękna okazja, żeby forBET rozdzał trochę pieniędzy. Przypomnijmy, że bukmacher jest sponsorem wrocławskiej drużyny i właśnie w ten sposób chciał złożyć klubowi i jego sympatykom najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Ilu graczy otrzyma bonus? Myślę, że znacie odpowiedź na to pytanie. 70!

zakłady bukmacherskie forBET

Co wystarczy zrobić, żeby wygrać i być bogatszym o 70 zł? To proste jak budowa cepa. Wystarczy wpłacić pieniądze, stawiać kupony i wygrywać! 70 najbardziej aktywnych kibiców Śląska Wrocław w okresie od 27 października do 20 listopada dostanie od forBETu wyżej wspomniany bonus.

Pamiętaj o tym, że w promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które w danych adresowych jako miejsce zamieszkania podali Wrocław.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułNiedziela w Białymstoku nie rozczarowała!
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 254