Zwrot akcji ws. transferu Jarosława Jacha!

0

Jarosław Jach jest zdeterminowany, aby zimowym okienku transferowym opuścić Zagłębie Lubin. Reprezentant Polski był już nawet krok od dołączenia do FC Inglostadt, ale wszystko wskazuje, że do tej transakcji nie dojdzie. 23-latek jest teraz na Wyspach Brytyjskich, gdzie dopina inny transfer!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Jarosław Jach jest jedną nogą w FC Inglolstadt. Środkowy obrońca Zagłębia Lubin nawet poleciał do Niemiec, gdzie oglądał obiekty przyszłego klubu, a następnie miał podpisać umowę.

W piątek jednak nastąpił nagły zwrot akcji w tej sprawie. Niezawodny twitterowy informator, Janekx89, poinformował, że zawodnik dostał lepszą ofertę i postanowił natychmiast polecieć na Wyspy Brytyjskie, gdzie przechodzi testy medyczne w Crystal Palace. To oznacza, że jego transfer jest na ostatniej prostej.

W związku z tymi doniesieniami doszło do niemałego zamieszania, w którym Jach w błąd wprowadził jednego z dziennikarzy Weszło, twierdząc, iż wciąż jest w Niemczech.

Jeśli transfer reprezentanta Polski dojdzie do skutku, to będzie on kolejnym naszym zawodnikiem w Premier League. Przed tym sezonem na Wyspy Brytyjskie przeniósł się inny piłkarz młodego pokolenia – Jan Bednarek. Były gracz Lecha Poznań jak dotychczas nie zadebiutował w Premier League w barwach Southamptonu.

Jach w tym sezonie w barwach Zagłębia Lubin wystąpił w 17 meczach w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. 23-latek na swoim koncie zapisał jedno trafienie.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułKolejna poważna kontuzja Jesusa Vallejo
Następny artykułRoberto Firmino to prawdziwa siła napędowa Liverpoolu