Zwrot akcji ws. Rafała Wolskiego. Dołączy do zawodników Lechii w Turcji

0
Rafał Wolski

Jeszcze kilkanaście godzin temu wydawało się, że nie widać końca rzekomego konfliktu na linii Lechia Gdańsk – Rafał Wolski. Tymczasem reprezentant Polski miał dojść do porozumienia z prezesem klubu, przez co w najbliższym czasie ma dołączyć do pozostałych zawodników, którzy aktualnie przygotowują się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w Turcji.

Sporym zaskoczeniem była informacja, że Rafał Wolski nie znalazł się w kadrze Lechii Gdańsk na obecnie trwający obóz przygotowawczy w Turcji. Początkowo zawodnik sprawiał wrażenie zaskoczonego tą sytuacją, ale następnie wyszło na jaw, że chciał on wymusić na sternikach klubu uzyskanie zgody na transfer do Legii Warszawa, a także złożył oficjalną skargę z prośbą o wypłacenie zaległej pensji. Ci jednak nie chcieli na to przystać.

Wszystko wskazuje, że Wolski zdał sobie sprawę, że walka z włodarzami klubu, to jak walka z wiatrakami i odpuścił. Piłkarz na łamach “Przeglądu Sportowego” przyznał, że jest już po rozmowach z prezesem Lechii, Adamem Mandziarą i w ciągu najbliższych godzin rozstrzygnie się, czy dołączy do pozostałych zawodników:

– Rozmowy przebiegały w przyjemnej atmosferze. Myślę, że wszystko sobie wyjaśniliśmy. Jeszcze nie jestem na 100 procent pewien czy dołączę do drużyny, do końca dnia powinno się wszystko wyjaśnić. Jestem dobrej myśli.

25-latek w tym sezonie wystąpił w 10 meczach LOTTO Ekstraklasy i na swoim koncie zapisał jedną bramkę i dwie asysty. Wszystko wskazuje, że będzie miał okazję go poprawić w rundzie wiosennej wciąż grając w barwach Lechii Gdańsk.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułPaolo Dybala i Claudio Marchisio kontuzjowani
Następny artykułOdra Opole zbroi się do walki o awans