Znamy skład Polski na mecz z Meksykiem!

0
Karol Linetty

Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na towarzyskie spotkanie z Meksykiem. Czy któryś z rzadziej występujących zawodników przekona do siebie Adama Nawałkę?

Tak jak informowaliśmy już wcześniej, między słupkami w spotkaniu z Meksykiem stanie Wojciech Szczęsny, który nie zagrał z Urugwajem. Skład defensywy w porównaniu do piątkowego meczu uległ zmianom i w ramach trzyosobowej linii obrony zamiast Kamila Glika zobaczymy Artura Jędrzejczyka, a na prawym wahadle w miejsce Bartosza Bereszyńskiego wystąpi Tomasz Kędziora.

Tym razem zdominować rywali w środku pola mają Krzysztof Mączyński oraz świetnie radzący sobie w barwach Sampdorii Karol Linetty. Co ciekawe, na prawym skrzydle zobaczmy Piotra Zielińskiego, a za kreowanie naszych ataków odpowiedzialny będzie również Maciej Makuszewski, który doskonale wykorzystuje szanse otrzymane od Adama Nawałki. Po przeciętnym występie Kamila Wilczka dziś kapitana naszej kadry zastąpić spróbuje Jakub Świerczok.

Przypomnijmy, że wcześniej ze zgrupowania reprezentacji Polski zwolnieni zostali Kamil Grosicki, Kamil Glik oraz Grzegorz Krychowiak, a kontuzje uniemożliwiły występ Roberta Lewandowskiego i Michała Pazdana.

Czy tych jedenastu śmiałków pokona mocną reprezentację Meksyku? Faworytem nadchodzącego starcia są goście – Fortuna wycenia ich zwycięstwo na 2,55, natomiast kurs na wygraną graczy Adama Nawałki to 2,70.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułArkadiusz Milik jednak nie trafi do Chievo
Następny artykułPremier League w liczbach. Niesamowite statystyki