Puskas

Poznaliśmy kandydatów do nagrody Puskasa, czyli zdobywców najpiękniejszych bramek w kończącym się roku. Trzeba przyznać, że konkurencja jest naprawdę mocna.

Kończy się wrzesień i tym samym przyszedł czas na podsumowania piłkarskiego roku. Dziś poznaliśmy już nominacje do nagród The Best FIFA, a także pięćdziesięciu najlepszych piłkarzy urodzonych przed 1 stycznia 1996 roku według francuskiego dziennika L’Équipe. Teraz nadszedł czas na przypomnienie sobie najpiękniejszych trafień, które mieliśmy zaszczyt oglądać na murawach całego świata od 20 listopada 2016 do 2 lipca 2017 roku.

FIFA wybrała dziesięć najbardziej efektownych bramek, spośród których jedna zostanie wyróżniona na oficjalnej gali 23 października w Londynie. Kto ma szansę na zdobycie prestiżowej statuetki?

Wśród nominowanych są trafienia, o których kibice z całą pewnością do tej pory nie zapomnieli, czyli między innymi fantastyczny strzał skorpionem Oliviera Giroud w meczu przeciwko Crystal Palace.

Kolejny na liście kandydatów jest Mario Mandzukic i jego niesamowity gol z finału Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

Według nas po statuetkę sięgnąć mogą także bramki zdobyte przez Nemanję Maticia w spotkaniu z Manchesterem United oraz niesamowita drużynowa akcja w wykonaniu Las Palmas, którą nożycami zakończył Kevin-Prince Boateng.

Kolejni mocni kandydaci to mniej znani Alejandro Camargo, który popisał się niesamowitym wolejem z ponad połowy boiska czy jedyna w zestawieniu kobieta – Deyna Castellanos. Reprezentantka Wenezueli U17 zdecydowała się na strzał tuż po rozpoczęciu gry od środka i efektownym strzałem przelobowała bramkarkę rywali. Do zapoznania się z tymi oraz wszystkimi innymi kandydującymi bramkami zapraszamy do filmiku zamieszczonego poniżej:

 


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.