Zmiana planów Arkadiusza Milika. Polak nie zostanie wypożyczony?

0

W ostatnich tygodniach dużo spekulowano na temat drużyny, do której Arkadiusz Milik zostanie wypożyczony podczas zimowego okienka transferowego. Po ostatnich wypowiedziach reprezentanta Polski wszystko wskazuje, że napastnik formę odbudowywać będzie w Napoli.

Arkadiusz Milik aktualnie rehabilituje się po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Według opinii lekarzy zawodnik ma być gotowy do gry na pełnych obrotach po przerwie zimowej. W mediach pojawiały się informacje – zresztą potwierdzone przez Napoli oraz zawodnika – że aby odbudować formę, zostanie on wypożyczony do klubu z niższej półki. W grę wchodziła między innymi przeprowadzka do Chievo Verona.

Tymczasem napastnik w wywiadzie dla stacji radiowej “Kiss Kiss” przyznał, że najprawdopodobniej do zmiany barw klubowych nie dojdzie i o powrót do dobrej formy będzie walczy w Neapolu:

Wciąż jest zbyt wcześnie, żeby mówić, gdzie będę grał w styczniu. Najpierw ustalimy to z dyrektorem sportowym oraz trenerem i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Myślę, że zostanę w Napoli, ale wszystko może się zmienić.

23-latek jest zadowolony z postępów rehabilitacji. Ma także wyznaczoną dokładną datę powrotu do gry, ale woli zachować ją dla siebie:

– Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest lepiej, dlatego mam nadzieję, że wrócę niedługo na boisko. Mam na myśli konkretną datę powrotu, ale chciałbym ją zachować dla siebie. Fizycznie czuję się dobrze, ale na razie trudno precyzyjnie określić, kiedy wrócę.

Napoli dobrze rozpoczęło zmagania w Serie A, dlatego w mieście coraz głośniej mówi się o mistrzostwie Włoch. Także Milik wierzy, że jego drużynę stać na to osiągnięcie:

– Liczymy na to, że najlepszym miesiącem w tym sezonie będzie maj. Mam nadzieję, że będziemy wtedy świętować mistrzostwo. Scudetto jest dla nas najważniejsze.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPierwszy letni transfer Ajaxu Amsterdam
Następny artykułCarlo Ancelotti odrzucił ofertę prowadzenia reprezentacji Włoch. “Wolę inny tryb pracy”