Zlatan Ibrahimović znowu w Manchesterze United!

0
zlatan-ibrahimovic

“Czerwone Diabły” ogłosiły poprzez swoje konta na mediach społecznościowych, że Zlatan Ibrahimović wraca na Old Trafford.

Tak jak informowaliśmy już dużo wcześniej, Zlatan Ibrahimović zdecydował się na powrót do Manchesteru United. W minionym sezonie Premier League Szwed świetnie radził sobie w zespole “Czerwonych Diabłów” ale końcówka rozgrywek nie była dla niego już tak szczęśliwa. Doświadczony napastnik doznał poważnej kontuzji kolana i początkowo spekulowano, że może ona zakończyć jego karierę. Rehabilitacja Zlatana przebiegła jednak dużo lepiej niż początkowo zakładano. Ciężka codzienna praca doprowadziła do tego, że Ibrahimović już w czwartek podpisał nową umowę z klubem.

Szwed na Old Trafford podpisał roczną umowę. Numer 9, z którym poprzednio występował, został zajęty przez Romelu Lukaku, więc Szwed w bieżących rozgrywkach założy ciężki trykot z numerem 10. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że taka odpowiedzialność nie będzie dla napastnika problemem, a kibice Manchesteru już nie mogą się doczekać, by obejrzeć duet napastników Zlatan-Lukaku.

Powrót króla

Tuż po oficjalnym zaprezentowaniu “nowego” piłkarza klubowi dziennikarze przeprowadzili z nim krótką rozmowę. Szwed przekazał kibicom powód, dla którego wrócił do Manchesteru:

– Wróciłem ponieważ chce zakończyć to, co rozpocząłem. Zarówno ja, jak i Manchester Untied zawsze chcieliśmy bym tu pozostał. Już nie mogę się doczekać wystąpienia na Old Trafford, ale wiem, że muszę być ostrożny, muszę rozważnie dysponować czasem. Zanim wrócę do gry, muszę być pewny, że jestem już do tego gotowy. Na szczęście do tej pory ciężko pracowałem i nie zamierzam tego zmieniać. Chcę być w świetnej formie.

Poprzedni artykułBartosz Szeliga znalazł nowy klub w LOTTO Ekstraklasie
Następny artykułZnamy grupy Ligi Mistrzów! Real Madryt w grupie śmierci!