Zlatan Ibrahimović – Wrócę jeszcze lepszy niż wcześniej

0
zlatan ibrahimović

Zlatan Ibrahimović jest pewny, że Manchester United pod wodzą Jose Mourinho stać w tym sezonie na znaczące sukcesy. Chce też jak najszybciej wrócić do pełni sił, by razem z kolegami na boisku cieszyć się ze zwycięstw.

Skreślony przez wielu, gdy zamienił PSG na Manchester United, Szwed na Old Trafford pokazał, że mimo wieku wciąż potrafi grać na najwyższym poziomie. W swoim pierwszym sezonie w nowym klubie zdobył 28 goli. Wynik ten byłby na pewno lepszy, gdyby nie poważna kontuzja kolana, którą odniósł. Mówiło się, że to koniec kariery Ibry, ale tylko Zlatan może powiedzieć, kiedy będzie koniec. A to jeszcze nie ta pora.

Po pięciu miesiącach napastnik jest już bliski powrotu na boisko – pod względem tempa gojenia się ran przypomina bardziej Wolverine'a, niż zwykłego człowieka. 35-latek już nie może się doczekać, aż wznowi treningi i znowu będzie grał.

Myślę, że możemy w tym sezonie osiągnąć wielkie rzeczy. Musimy pamiętać, że drugi rok pod rządami Jose Mourinho zawsze jest najlepszy. A że mamy nowych zawodników i drużyna jest lepsza, to spodziewam się czegoś wyjątkowego. Czekam tylko na moment, w którym będę mógł wrócić do drużyny, grać z nią i cieszyć się chwilą.

Być może moment ten nastąpi już w listopadzie. Zlatan Ibrahimović swoją kontuzję określił jako “niewielką”, a pięć miesięcy rehabilitacji jako “krótką przerwę”. Kluczem w jego szybkiej rehabilitacji była cierpliwość, pozytywne nastawienie i pewność siebie.

Czuję się dobrze. Trenowałem każdego dnia od operacji, nie miałem żadnych wakacji. Było to coś nowego, ale jestem silny psychicznie i gdy obiorę sobie coś za cel, nic mnie nie powstrzyma. Przejdę przez wszystko, niezależnie od tego, co stanie na mojej drodze. Zrobię wszystko, by osiągnąć swój cel.

Nie wracam, by grać tak samo jak wcześniej. Wracam, by być lepszą wersją starego siebie. Gdy wrócę na boisko, będę lepszy niż kiedykolwiek. Wyobraźcie to sobie! Co do kontuzji: nigdy nie czułem żadnego bólu, jedynie dziwne uczucie przy poruszaniu się, co było sygnałem, że coś jest nie tak z kolanem. Teraz jednak wszystko jest ok. Gdyby to ode mnie zależało, wróciłbym na boisko nawet dzisiaj. Ale to nie działa w ten sposób.


Manchester United swój kolejny mecz zagra już w środę. Na Old Trafford przyjedzie Burton Albion, by powalczyć w ramach trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. LV Bet na zwycięstwo gospodarzy oferuje kurs 1.10, na remis 10.00, a na zwycięstwo gości 14.00.

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LV Bet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz bonus 100% aż do 1000zł!
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
ŹRÓDŁOThe Independent
Poprzedni artykułReal Madryt wyrównał ponad 60-letni rekord!
Następny artykułŁukasz Surma kończy piłkarską karierę