Chcesz zarobić przy okazji startu ukochanej Premier League? Z zakładami bukmacherskimi LV Bet to nic prostszego – sprawdź zasady najnowszej promocji naszego sponsora!

Już w piątek długo wyczekiwany przez nas start rozgrywek Premier League. Śledziłeś poczynania angielskich drużyn w meczach kontrolnych? Czujesz, że wiesz, jak potoczą się spotkania pierwszej kolejki? W takim razie nowa promocja bukmachera LV Bet będzie dla Ciebie wspaniałą okazją.

Jeśli w dniach od 8 do 12 sierpnia postawisz zakład kombinacyjny składający się tylko z meczów pierwszej kolejki Premier League, masz szanse na wygranie dodatkowych 500 złotych! Zanim przedstawimy szczegóły oferty, zapraszamy do rejestracji u bukmachera LV Bet, gdzie na start otrzymasz 20 złotych bez depozytu.

By wziąć udział w promocji musicie postawić zakład, na którym znajdą się tylko i wyłącznie mecze pierwszej kolejki Premier League. Kupon kombinacyjny musi składać się z minimum trzech spotkań, a minimalna stawka to 20 złotych. Gracz, który będzie mógł się pochwalić najwyższym wygranym kursem kuponu otrzymał bonus w wysokości 500 PLN. To nie wszystko, bowiem nagrody czekają także na graczy z drugim i trzecim najwyższym wygranym kursem i będą to bonusy o wysokości odpowiednio 250 PLN oraz 100 PLN

Szczegóły dotyczące tej promocji znajdziecie na stronie bukmachera w zakładce “PROMOCJE”.


Już w piątek stratuje Premier League, a Manchester United na inaugurację podejmie Leicester City. Według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet faworytem tego meczu są oczywiście gospodarze – kurs na ich wygraną wynosi 1,51. Remis wyceniany jest na 4,10, natomiast zwycięstwo “Lisów” na 7,50.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!