Zbigniew Boniek – Krzysztof Piątek powinien zostać w Genoi na dwa lata

0
Zbigniew Boniek

Krzysztof Piątek po wyśmienitym początku sezonu otrzymuje coraz więcej ofert, niektóre kluby chciałyby go zakontraktować już zimą. Zbigniew Boniek uważa jednak, że 23-latek nie powinien zmieniać klubu.

Były napastnik Cracovii ma za sobą fenomenalny początek sezonu. W barwach Genoi rozegrał do tej pory 8 oficjalnych spotkań i zdobył w nich aż 13 bramek. Do tego wpisał się na listę strzelców we wczorajszym meczu reprezentacji Polski. Nic więc dziwnego, że Krzysztof Piątek znalazł się w kręgu zainteresowań kilku większych klubów. Zbigniew Boniek uważa jednak, że 23-latek nie powinien odchodzić z klubu:

– Absolutnie nie powinien odchodzić z Genoi w styczniu. Gdyby Krzysztof poprosił mnie o radę, to powiedziałbym mu, że by został w tym klubie przez kolejne dwa lata. On musi się jeszcze sporo nauczyć, poprawiać swoją grę. Później w wieku 25 lat może przenieść się tam, gdzie będzie chciał.

Krzysztof Piątek jest łączony z coraz większymi europejskimi firmami. Czytaliśmy już plotki mówiące o tym, że Polak może trafić do Barcelony, Bayernu, Chelsea czy Juventusu. Na całe szczęście 23-latek nie ukrywa, że nie przejmuje się doniesieniami medialnymi i stara się robić swoje. To jak na razie wychodzi mu wprost wyśmienicie – oby tak dalej!


Już 14 października reprezentacja Polski zmierzy się z Włochami w ramach Ligi Narodów. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJakub Błaszczykowski – Dobro drużyny jest najważniejsze
Następny artykułBorussia Dortmund przeprowadzi hitowy transfer już w styczniu?