Zbigniew Boniek – Jestem pewny, że będzie dobrze

0
Zbigniew Boniek

Dzień po fatalnym meczu reprezentacji Polski z Senegalem głos na konferencji prasowej zabrał prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Reprezentacja Polski na inaugurację mundialu spisała się bardzo słabo i przegrała z Senegalem, a dzień po meczu Zbigniew Boniek spotkał się z przedstawicielami mediów, co jak podkreślał, jest obowiązkiem zespołu:

– Sytuacja jest ciężka, a nie tragiczna. Wygrywamy i przegrywamy razem, jesteśmy jedną rodziną. Wierzę w tę drużynę, w tych chłopaków. Czasem po porażkach im mniej się powie, tym lepiej. Naszą najbliższą przyszłością jest mecz z Kolumbią, którzy są w takiej samej sytuacji jak my.

Dlaczego przegraliśmy z Senegalem? Tak jak Robert Lewandowski Zbigniew Boniek wskazał na problemy z mentalnością reprezentantów Polski:

– Z Senegalem po prostu nie zagraliśmy dobrze. Moim zdaniem to nie taktyka była problemem. Byliśmy trochę zamuleni, straciliśmy bramki w bardzo dziwnych sytuacjach. Teraz musimy już skupić się na Kolumbii, od której według mnie nie jesteśmy słabsi czysto piłkarsko. Adam Nawałka zna piłkarzy i wie na kogo postawić. Jesteśmy absolutnie spokojni, nie ma gwałtownych ruchów, mam pełne zaufanie do chłopaków i wiem, że będzie dobrze.


Reprezentacja Polski już w niedzielę zagra o wszystko z Kolumbią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,11. Remis wyceniany jest na 3,60, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,45.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułŁukasz Fabiański znalazł nowy klub – wraca do Premier League!
Następny artykułMundial 2018: Portugalia – Maroko (relacja live)