inter-mediolan

Jesteśmy świadkami świetnego transferu w wykonaniu Interu. Nowym dyrektorem sportowym “Nerazzurrich” został Giuseppe Marotta!

61-letni Włoch był jednym z architektów dominacji Juventusu na krajowym podwórku. Giuseppe Marotta w 2010 roku objął funkcję dyrektora generalnego “Starej Damy”,  a w tym czasie zespół z Turynu siedmiokrotnie został mistrzem Włoch, cztery razy sięgał po krajowy puchar i dwukrotnie zagrał w finale Ligi Mistrzów. Popularny Beppe 31 października pożegnał się z Juventusem, a teraz zaczyna nową przygodę:

– Od dziś należę do wielkiego Interu. Zajęcie ważnego stanowiska w tym klubie jest dla mnie wielką dumą. To również ważne doświadczenie w życiu zawodowym. Pełne odpowiedzialności, ale nie przerażające mnie. Rozpoczynam nową drogę i muszę być zwycięzcą.

Przypomnijmy, że Giuseppe Marotta przyczynił się do wielu wyśmienitych transferów ze strony “Starej Damy”. Dzięki niemu do Turynu niemalże w ramach wyprzedaży trafili chociażby Andrea PirloPaul Pogba, Emre Can czy Arturo Vidal. Włodarze Interu liczą, że 61-latek znów udowodni swoje niesamowite umiejętności i sprawi, że “Nerazzurri” będą królami rynku transferowego.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.