Legenda FC Barcelona, Xavi, po raz kolejny wypowiedziała się na temat Realu Madryt. Tym razem stwierdziła, że “Królewscy” od kilku lat grają w bezładny sposób.

Bardzo lubiliśmy oglądać tego Pana z piłką przy nodze, ale czytanie jego wypowiedzi nie sprawia nam już takiej radości. Często niestety jest wręcz przeciwnie. Xavi upodobał sobie wypowiedzi gloryfikujące Barcelonę i wbijanie szpileczek Realowi Madryt i tak było i tym razem. Legenda “Blaugrany” stwierdziła, że “Królewscy” sięgnęli po Puchar Europy trzy razy z rzędu grając bezładnie:

– Real gra specyficzny futbol. Gdy nie mają piłki, nie każdy gracz ma na sobie wielką odpowiedzialność za grę w destrukcji. Patrzą bardziej na indywidualności, a nie na grę jako drużyna. To nie zespół, a wielkie gwiazdy zapewniły im takie triumfy. Ich gra nie jest poukładana.

Xavi rzecz jasna nie potrafił przejść obojętnie obok tego, że to w ręce Luki Modricia powędrowała Złota Piłka. Hiszpan stwierdził, że jego zdaniem Lionel Messi gra na kosmicznym, innym niż wszyscy poziomie i to jemu wręczałby prestiżową nagrodę każdego roku.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.