Wisła Kraków będzie musiała ogłosić bankructwo?!

0
carlitos-lopez-wisła-kraków-lechia

LOTTO Ekstraklasa bez “Białej Gwiazdy”? Brzmi nieprawdopodobnie, ale bardzo możliwe, że Wisła Kraków niebawem będzie musiała ogłosić bankructwo!

Scenariusz, który jeszcze jakiś czas temu wydawałby nam się takim z pogranicza science-fiction niebawem może wejść w życie. Wisła Kraków jest w fatalnej dyspozycji i do końca roku musi spłacić 20 milionów długu licencyjnego. To jednak nie wszystko – “Biała Gwiazda” zalega jeszcze z płatnościami na ponad 60 milionów, a kolejni potencjalni inwestorzy wycofują się z planów przejęcia klubu!

Niedawno o klubie z Krakowa mówiło się w kontekście sprowadzenia gwiazd – Jakuba Błaszczykowskiego czy Sławomira Peszko, a teraz trzeba się zastanowić, czy Wisła niebawem nie będzie występować na jednym z niższych szczebli rozgrywkowych. Przedstawiciele klubu poinformowali o zakończeniu rozmów z Wojciechem Kwietniem, Wiesławem Włodarskim oraz firmami Dasta Invest i Antrans w sprawie przejęcia klubu. Potencjalni inwestorzy uznali, że próba wyprowadzenia Wisły z olbrzymich długów przekracza ich możliwości finansowe.

Negocjacje z kolejnymi podmiotami finansowymi trwają. Wydaje się jednak, że klub z Krakowa uratować może tylko cud. Nie ukrywamy, że na niego liczymy, bowiem naszym zdaniem miejsce tak utytułowanego klubu jest w najwyższej klasie rozgrywkowej.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZ Juventusu do Interu – wielki transfer “Nerazzurrich”!
Następny artykułPremier League typy na sobotę do meczu Manchester City – Everton