Wiemy, kto skomentuje spotkania Polaków na mundialu

0
robert-lewandowski

Dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, zdradził, kto skomentuje grupowe spotkania Polaków na mistrzostwach świata, a także kogo będziemy mogli oglądać w roli eksperta podczas wielkiego turnieju.

Mistrzostwa świata organizowane przez Rosję zbliżają się wielkimi krokami. Mecz otwarcia odbędzie się już 14 czerwca, a gospodarze zmierzą się w nim z Arabią Saudyjską. Grupowe zmagania Polaków rozpoczną się pięć dni później, a naszym pierwszym rywalem będzie Senegal. Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, zdradził dziś, czyim komentarzem okraszone będą grupowe zmagania podopiecznych Adama Nawałki:

– Pierwszy mecz z Senegalem skomentuje Dariusz Szpakowski. Mecze z Kolumbią i Japonią przypadną Jackowi Laskowskiemu.

Przy okazji długiego wywiadu, który znajdziecie na łamach witryny internetowej TVP Sport, Marek Szkolnikowski zdradził także nazwisko nowego eksperta, który będzie pracować nie tylko podczas meczu Polaków, ale w trakcie całego turnieju:

– Myślę, że jedną z największych niespodzianek będzie Sebastian Mila. To będzie wybuchowa mieszanka, bo mamy szacunek do Andrzeja Strejlaua, Jerzego Engela i Jana Tomaszewskiego, którzy także będą wielką częścią futbolowej rodziny TVP Sport. Będzie też miejsce dla byłych, młodszych reprezentantów Polski, a także przedstawicieli innych mediów. Rozmawiamy z Andrzejem Twarowskim i ludźmi z radia Weszło.fm.


Mistrzostwa świata rozpoczną się już 14 czerwca, a według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet jego największym faworytem są Niemcy i Brazylijczycy, których triumf wyceniany jest na 5,50. Kolejni na liście są Francuzi, na których wygraną kurs wynosi 7,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułRomeo Jozak obejmie FC Basel?
Następny artykułAdam Nawałka skreślił trzech piłkarzy z kadry na mundial – tylko po co?