Usain Bolt zagra na Old Trafford

0

Usain Bolt wyjaśnił tajemnicę podpisania swojego profesjonalnego kontraktu piłkarskiego. Jamajczyk wystąpi w charytatywnym spotkaniu “Soccer Aid”, które zostanie rozegrane w czerwcu na Old Trafford.

Niedawno informowaliśmy Was, że Usain Bolt zapowiedział na swoim Twitterze, że podpisał profesjonalny kontrakt piłkarski. Jamajczyk nie zdradził zbyt wielu szczegółów i wydawało się, że wielokrotny olimpijski medalista zgodnie z zapowiedziami ma zamiar rozpocząć karierę piłkarską. Okazują się jednak, że chodziło o coś zupełnie innego. 31-latek wystąpi w spotkaniu charytatywnym, które w czerwcu zostanie zorganizowane na Old Trafford. Jamajczyk nie ukrywa, że jest kibicem Manchesteru United, więc tym samym spełni swoje wielkie marzenie.

– Moim marzeniem było wystąpienie na tym stadionie, dlatego jestem niesamowicie szczęśliwy, że w czerwcu w końcu uda mi się je spełnić – powiedział.

“Soccer Aid” to inicjatywa, która rozpoczęła się w 2006 roku. Mecze charytatywne odbywają się co dwa lata i niemal zawsze są rozgrywane na stadionie “Czerwonych Diabłów”. Organizatorami pięknej akcji są brytyjski muzyk Robbie Williams oraz prezenter telewizyjny Jonathan Wikes. W wielkim spotkaniu grają ze sobą celebryci i byli piłkarze – w jednej drużynie z Wielkiej Brytanii, a w drugiej z reszty świata.

Ostatni taki mecz został rozegrany w 2016 roku. Reprezentanci Anglii wygrali 3:2, a na listę strzelców wpisali się Jermaine Defoe oraz Mark Wright – prezenter telewizyjny i radiowy. Warto zaznaczyć, że dochód z całej inicjatywy jest przekazywany na rzecz UNICEF.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

 

Poprzedni artykułCafu zostanie graczem Legii Warszawa
Następny artykułKrzysztof Janus piłkarzem Arki Gdynia