Typuj z LVbet i zobacz mecz Widzewa Łódź z loży VIP!

0
LvBet

Widzew Łódź to jeden z bardziej rozpoznawalnych klubów w Polsce. W jego barwach grali tacy zawodnicy jak Zbigniew Boniek, Włodzimierz Smolarek, czy Marek Citko. W tym momencie trenerem łódzkiej drużyny jest legenda polskiej piłki, Franciszek Smuda. Widzewiacy, choć grają w III lidze, to mogą się pochwalić jednym z najładniejszych stadionów w Polsce. Chciałbyś obejrzeć mecz Widzewa z loży VIP? Zakłady bukmacherskie LVbet Ci to umożliwią!

W LVbet od 23.10 do 02.11 trwa konkurs, w ramach którego do wygrania jest możliwość obejrzenia spotkania Widzewa Łódź z perspektywy loży VIP. Aby zapisać się do promocji wyślij swój login na [email protected] w tytule wpisując “OBEJRZYJ MECZ WIDZEWA ŁÓDŹ Z LOŻY VIP”.

Co należy zrobić aby wygrać w konkursie?

  • Zarejestruj się na LVbet z tego linku.
  • W promocji bierze udział każda kwota wykonana na konto gracza w LVbet pomiędzy 23 października, a 2 listopada.
  • Za każdą wykonaną wpłatę oraz za każdą wypłatę, użytkownik będzie miał naliczane punkty: 1 PLN = 10 pkt, czyli przy wpłacie 100 PLN użytkownik otrzyma 1000 punktów w rankingu. Natomiast za każdą wypłatę punkty będą odejmowane, czyli analogicznie przy wypłacie 100 PLN zostanie odjęte 1000 punktów.
  • Warunkiem aby otrzymać nagrodę jest obrót minimum 50% (0,5x) sumy wpłat (czyli przy wpłacie 1000 PLN należy postawić zakłady za minimum 500 PLN) na dowolne zdarzenie bez ograniczeń kursowych do dnia 2.11.2017 do godziny 23:59.
  • Osoby, które w klasyfikacji końcowej rankingu znajdą się na pierwszych czterech miejscach otrzymają dwuosobowe zaproszenie do loży VIP na mecz Widzew Łódź – ŁKS Łomża.

zakłady bukmacherskie LVbet

Spośród wyników punktowych zwycięzców dwóch cykli konkursowych (Widzew – ŁKS Łomża, Widzew – Sokół Ostróda) utworzony zostanie ranking generalny, w którym główną nagrodą do wygrania będzie możliwość symbolicznego rozpoczęcia meczu Widzewa Łódź! Wszyscy zwycięzcy będą mieli możliwość zwiedzenia Stadionu Widzewa z przewodnikiem.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
Poprzedni artykułMamma Mia! – Serie A gra w środku tygodnia
Następny artykułCristiano Ronaldo z nagrodą FIFA The Best!