Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski odchodzą z Canal+

0
twarowski-smokowski

W środę pojawiła się informacja, że redakcję sportową Canal+ opuszczą jej dwaj topowi dziennikarze – Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski. Obaj mają stworzyć własny projekt na kanale Youtube.

Jako pierwsza pojawiła się informacja o odejściu popularnego “Smoka”. Wiadomość ta bardzo poruszyła widzów i fanów Canal+. Kilka godzin później okazało się, że Smokowski nie opuszcza stacji sam. Wraz z nim odchodzi druga ikona działu sportowego – Andrzej Twarowski.

Od razu zaczęto wieszczyć, że to koniec sportu w tej stacji. W sumie nie wygląda to zbyt różowo dla abonentów platformy. Lada moment Canal+ będzie musiał stoczyć walkę o swój sztandarowy projekt czyli LOTTO Ekstraklasę. I nie będzie wcale na wygranej pozycji. Na prawa do pokazywania najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce mają chrapkę przedstawiciele Polsatu, a może i przejmującego w ekspresowym tempie wszystkie ligi, Eleven Sports.

– Rzeczywiście, odchodzi nam cały team tego programu. Jesteśmy wdzięczni obu panom za ostatnie lata i za to wszystko, co zrobili. Życzymy im powodzenia i samych sukcesów. Niezmiennie szanujemy i pozostajemy w dobrych relacjach – powiedziała w rozmowie z portalem Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+.

Co dalej?

Dziennikarze mają pracować dla Canal+ do końca listopada. Okazuje się, że drogi obu panów nie rozejdą się. Trwająca ponad dwadzieścia lat współpraca będzie kontynuowana. Duet Smokowski – Twarowski mają rozpocząć pracę nad autorskim projektem związanym z kanałem Youtube. Już wiele osób zaciera ręce, wiedząc, że jest ogromna szansa, że dostaniemy kolejny świetny produkt w ich wykonaniu. Pojawiają się informacje, że wspołpracować będą z Krzysztofem Stanowskim i portalem Weszło.

Poprzedni artykułHildeberto przeszedł operację. Czeka go kilka tygodni przerwy
Następny artykułTrzecie letnie wzmocnienie Tottenhamu Hotspur