Tomasz Loska skupia się na grze w Górniku Zabrze. “Później będę myślał o mocniejszej lidze”

0

Tomasz Loska jest jednym z ojców sukcesu Górnika Zabrze, który po tym, jak awansował do LOTTO Ekstraklasy, rok 2017 w tej lidze zakończył na trzecim miejscu w tabeli. Młody bramkarz aktualnie nie myśli o zmianie barw klubowych – najbliższe lata chce spędzić na Górnym Śląsku.

Tomasz Loska to zawodnik, który w swojej piłkarskiej karierze przebył drogę z B-Klasy – w której występował jeszcze kilka sezonów temu – do LOTTO Ekstraklasy. Teraz jest pierwszym bramkarzem Górnika Zabrze i ze względu na jego solidną grę coraz częściej mówi się o zainteresowaniu jego usługami klubów z zagranicy.

21-latek niedawno podpisał nową umowę z popularnymi “Trójkolorowymi”, a także sam przyznał, że w najbliższym czasie celuje tylko i wyłącznie w dobrą grę dla Górnika Zabrze:

– Podpisałem trzyletni kontrakt z Górnikiem i naturalnie wiążę swoją przyszłość z tym klubem. Nic jednak nie wiadomo, życie pisze różne scenariusze. Na razie jestem w Górniku i mam do wykonania w Zabrzu bardzo ważną robotę, więc nie myślę o przyszłości. Jak będzie trzeba podjąć jakąś decyzję odnośnie kariery, to wtedy będę to analizował.

Bramkarz przyznał, że chciałby wraz z Górnikiem Zabrze zagrać w europejskich pucharach. Gdy to się uda, to zacznie się zastanawiać nad występami w mocniejszej lidze:

– Każdy ma jakieś ambicje i marzenia, chciałby zaistnieć w europejskich pucharach. Teraz mamy szansę się tam zakwalifikować z Górnikiem i do tego dążymy. Później będę myślał o mocniejszej lidze, obecnie liczy się tylko Górnik.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułVincent Kompany nabawił się kolejnej kontuzji
Następny artykułKamil Dankowski wrócił do zdrowia. “Nie mogę się doczekać powrotu na boisko”