Tomasz Kędziora z kosmicznym trafieniem, bramka Jakuba Piotrowskiego

0

Za nami spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Jak wypadli w nich Polacy? Najwięcej mówi się o fantastycznej bramce, jaką zdobył Tomasz Kędziora.

Prawy defensor dobrze spisuje się od początku sezonu, a w starciu ze Stade Rennais potwierdził wysoką dyspozycję. Tomasz Kędziora i jego Dynamo Kijów wygrali 2:1, a reprezentant Polski popisał się kosmicznym trafieniem, które możecie obejrzeć na filmiku zamieszonym poniżej.

Do bramki trafił także Jakub Piotrowski. 21-letni pomocnik zameldował się na murawie w 75 minucie i nie potrzebował wiele czasu, by dobić Besiktas. Genk wygrało 4:2 i dzięki temu wskoczyło na fotel lidera grupy I.

Którzy Polacy także zagrali w czwartkowych spotkaniach? Jakub Rzeźniczak spędził na murawie 90 minut w przegranym starciu z Vorsklą. Łudogorec Razgrad zremisował z AEK Larnaca, a na boisko w drugiej części gry weszli Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. Mogliśmy oglądać także krótkie występy Damiana Kądziora Patryka Małeckiego, a także Igora Lewczuka, który rozegrał pełne spotkanie przeciwko Zenitowi Sankt Petersburg, które Girondins Bordeaux przegrało 1:2.

Chcecie zarobić przy okazji oglądania absolutnego hitu LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Legią Warszawa? Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do piątkowego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułEkstraklasa typy do meczu Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa