Thierry Henry pierwszy mecz w Champions League

Thierry Henry zanotował pierwszą wygraną w roli menedżera i nie ukrywał, że styl gry jego drużyny przeciwko Caen był sprawą drugorzędną.

AS Monaco od początku sezonu radzi sobie fatalnie i trudno się dziwić, że klubowi włodarze rozstali się z Leonardo Jardimem. Jego miejsce zajął Thierry Henry, który szybko przekonał się, jak trudna jest praca menedżera. Francuz po czterech porażkach i dwóch remisach w końcu zanotował zwycięstwo i nie ukrywał, że jest ono niezwykle istotne dla jego drużyny:

– Zwycięstwo może przenieść nam trochę spokoju. Potrzebowaliśmy tego, nawet jeśli nie był to świetny mecz w naszym wykonaniu. Graliśmy ostrożnie, utrzymywaliśmy się przy piłce i ostatecznie zgarnęliśmy komplet punktów. Styl zazwyczaj jest ważny, ale tym razem było inaczej. O tym pomyślimy dopiero w najbliższych meczach.

Przypomnijmy, że po 14 rozegranych kolejkach AS Monaco wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Czy Thierry Henry sprawi, że wicemistrzowie Francji zdołają utrzymać się w Ligue 1? Przed nimi kolejne bardzo trudne zadanie, bowiem już 1 grudnia zmierzą się z  Montpellier.


Już w poniedziałek czeka na nas ciekawe spotkanie LOTTO Ekstraklasy – Arka Gdynia podejmie Wisłę Kraków. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.