Thibaut Moulin może odejść z Legii

0
Thibaut Moulin

Według Krzysztofa Stanowskiego, dziennikarza Weszło, Thibaut Moulin otrzymał ciekawą ofertę i niewykluczone, że w trwającym okienku transferowym odejdzie z Legii Warszawa.

Krzysztof Stanowski poinformował na swoim twitterowym koncie, że Thibaut Moulin otrzymał bardzo ciekawą ofertę z Belgii. Ma ona opiewać na okrągły milion euro, a piłkarz podobno jest zainteresowany zmianą otoczenia.

Co prawda pomocnik trafił na Łazienkowską za 800 tysięcy i włodarze “Wojskowych” z całą pewnością chcieliby zarobić na jego ewentualnej sprzedaży. Chęć odejścia wyrażona przez Francuza może jednak znacznie zmniejszyć kwotę, którą będzie musiał za niego zapłacić belgijski klub.

Przegrane okienko

Odejście Moulina byłoby kolejnym ciosem, który otrzymałby Jacek Magiera. Po tym, jak z klubu odszedł Vadis Odidja-Ofoe, mistrzowie Polski prezentują się znacznie poniżej oczekiwań. Belg był motorem napędowym drużyny i często w trudnych momentach brał na siebie odpowiedzialność za grę Legii. Bardzo ważną rolę w zespole “Wojskowych” pełni także Moulin.

Letnie okienko transferowe w wykonaniu mistrzów Polski nie jest zbyt udane. Gra zespołu się nie układa, a sprawę utrudniają kontuzje. Z gry na długi czas wypadł Jakub Czerwiński, a do Warszawy w ramach opcji ratunkowej trafił wiekowy Inaki Astiz. Jedynym piłkarzem, który z miejsca sprawdził się w nowych warunkach jest Krzysztof Mączyński. Znacznie gorzej wygląda sytuacja napastników. Jarosław Niezgoda jest kontuzjowany, Daniel Chima Chukwu nie potrafi złapać regularności, a Cristian Pasquato nie wygląda na przygotowanego do rywalizacji na wysokim poziomie. Czy mimo sporych kłopotów kadrowych Legia zagra w fazie grupowej Ligi Europy? Pierwsze spotkanie z mistrzem Mołdawii już dziś!

Poprzedni artykułEliminacje Ligi Europy – kto zrobi krok do upragnionego awansu?
Następny artykułPaulinho oficjalnie zaprezentowany